Arctic Liquid cooler II ve III versiyonları arasında nasıl bir fark var?

hocam benim bahsettiğim ürün linkteki ürün. Siz de onu diyordunuz değil mi? Performans olark bir fark yoksa zaten vermem, rgb sevmeyen birisiyim. Bundan dolayı arctic'in bu modelini tercih ettim. İnternette testlerine baktım 2. versiyonlarda 360 ile 240 arasında fark yok hatta kimi zaman 240 öne geçiyor. Doğru değil mi bu durum?
Link paylaşmamışsın. 320 ile 240 karşılaştırmamalısın. ama 320 ile 280 evet birbirine yakın performansta.

Destekleyen kasalar az da olsa var Şu anda bu kasa destekliyor ve bizzat 420 Arctic montajını yaptım:

Linki atmayı unutmuşum kusura bakma :d

@KafadanKontak Peki soğutma ve sessizlik konusunda MSI CoreLiquid S360 mı daha başarılı?
Yoksa Arctis Liquid serisi mi?
Arctic tabii ki.

Hiç herek yok. 2. versiyonun 280mm olanını alman yeterli. Ama kasanın destekleyip desteklemediğine emin ol.

Link paylaşmamışsın. 320 ile 240 karşılaştırmamalısın. ama 320 ile 280 evet birbirine yakın performansta.
360 demek istediniz galiba hocam. 240 almak istiyorum çünkü nzxt h7 flow büyük geldi. h5 flow'in boyutu ideal benim için. h5 flow da en fazla 280 destekleyince buna yöneldim. Uyumlu diye tahmin ediyorum 280 versiyonu h5 flow ile. Bir de size sormak istedim. Uyumlu muydu?

360 demek istediniz galiba hocam. 240 almak istiyorum çünkü nzxt h7 flow büyük geldi. h5 flow'in boyutu ideal benim için. h5 flow da en fazla 280 destekleyince buna yöneldim. Uyumlu diye tahmin ediyorum 280 versiyonu h5 flow ile. Bir de size sormak istedim. Uyumlu muydu?
1711447705473.png

Sıvı soğutma desteği bu şekilde. Ama arctic'in üst kısma sığacağından şüpheliyim. Sana tavsiyem PC Partpicker sitesinden Completed Builds sekmesinde bir arama yapman. Oraya H5 Flow şeklinde arama yaptırırsan insanların bu kasa ile nasıl sistemler topladığını bolca görebilirsin. Çeşitli kombinasyonlar ve Arctic takan varsa falan.

Bak burada takan biri var mesela.

Eki Görüntüle 2150942

Sıvı soğutma desteği bu şekilde. Ama arctic'in üst kısma sığacağından şüpheliyim. Sana tavsiyem PC Partpicker sitesinden Completed Builds sekmesinde bir arama yapman. Oraya H5 Flow şeklinde arama yaptırırsan insanların bu kasa ile nasıl sistemler topladığını bolca görebilirsin. Çeşitli kombinasyonlar ve Arctic takan varsa falan.

Bak burada takan biri var mesela.
Verdiğin site için çok teşekkürler. Ön kısmına takmayı planlıyorum aslında, daha estetik duruyor diye. Yine de emin olmak için siteden bakarım. Ya da burada deneyen var mı diye konu açacağım. Yardımların için çok sağ ol hocam.

Verdiğin site için çok teşekkürler. Ön kısmına takmayı planlıyorum aslında, daha estetik duruyor diye. Yine de emin olmak için siteden bakarım. Ya da burada deneyen var mı diye konu açacağım. Yardımların için çok sağ ol hocam.

O zaman benim de sistemimi oylarsan ve yorum bırakırsan çok sevinirim :D

Geri
Yukarı