Arctic Liquid Freezer II 280 vs MSI MAG CoreLiquid 280r

Çok fazla fiyat farkı yok, III daha iyi diyorsanız onu alayım.

Alınır hocam. Fakat aklıma gelmişken ekleyeyim, Arctic'in sitesine gidin. Soğutucunun sayfasını açın. Aşağılarda uyumluluk listesi olacak. Listenin arama kısmından anakartınızı aratın. Büyük M.2 soğutucusu olan anakartlara sığmıyor yeni pompa büyük olduğu için.
Şayet III uymazsa II de oldukça iyidir.

Alınır hocam. Fakat aklıma gelmişken ekleyeyim, Arctic'in sitesine gidin. Soğutucunun sayfasını açın. Aşağılarda uyumluluk listesi olacak. Listenin arama kısmından anakartınızı aratın. Büyük M.2 soğutucusu olan anakartlara sığmıyor yeni pompa büyük olduğu için.
Şayet III uymazsa II de oldukça iyidir.

Uyarı için teşekkür ederim, tamamen uyumludur diyor. Fakat aklıma takılan tek bir şey var, VRAM fanı için farklı bir pin mevcut sanırım. Bu pin için ayrı bir yer göremiyorum anakart üzerinde. Çoğaltıcı ile mi halledeceğim? Ya da benim görmediğim bir pin mi mevcut?

ASUS Prime B450M K II.

Çok fazla fiyat farkı yok, III daha iyi diyorsanız onu alayım.

Aşağıdaki videodaki testlere göre performansı LF II 420'ye yakın, fiyat farkı pek yok ayrıca ARGB olması cabası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki videodaki testlere göre performansı lf II 420'ye yakın, fiyat farkı pek yok ayrıca ARGB olması cabası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kasa 420mm ile uyumlu değil hocam. Max 360mm montajlayabiliyorum. 360mm modellerde sadece ön bölüme montajlandığı için tercih etmiyorum.

Aşağıdaki videodaki testlere göre performansı lf II 420'ye yakın, fiyat farkı pek yok ayrıca ARGB olması cabası.

Mesajı yanlış okumuşum :D, kusura bakma.

Uyarı için teşekkür ederim, tamamen uyumludur diyor. Fakat aklıma takılan tek bir şey var, VRAM fanı için farklı bir pin mevcut sanırım. Bu pin için ayrı bir yer göremiyorum anakart üzerinde. Çoğaltıcı ile mi halledeceğim? Ya da benim görmediğim bir pin mi mevcut?

ASUS Prime B450M K II.

İnceleme videolarını izliyorum, pek İngilizcem yok fakat anladığım kadarıyla 3 farklı pin ile veya tek 1 pin ile bağlantıyı yapabiliyoruz.

Son düzenleme:

ASUS Prime B450M K II.

Hocam yanlış değilsem kutu içeriğinde dağıtıcı ve birleştirici mevcut. Dilerseniz radyatördeki fanları 1 PWM, VRM fanını 1 PWM ve pompayı 1 PWM olmak üzere 3 farklı slot ile bağlayabiliyorsunuz.
Dilerseniz de tek PWM ile global bir bağlantı sağlanabiliyor.

Kasa 420mm ile uyumlu değil hocam. Max 360mm montajlayabiliyorum.

Arkadaşın dediği 280mm LF III, 420mm LF II'ye yakın performans veriyor. Mutlaka III tercih edin demek istemiş.

Hocam yanlış değilsem kutu içeriğinde dağıtıcı ve birleştirici mevcut. Dilerseniz radyatördeki fanları 1 PWM, VRM fanını 1 PWM ve pompayı 1 PWM olmak üzere 3 farklı slot ile bağlayabiliyorsunuz.
Dilerseniz de tek PWM ile global bir bağlantı sağlanabiliyor.

Arkadaşın dediği 280mm lf III, 420mm lf II'ye yakın performans veriyor. Mutlaka III tercih edin demek istemiş.

Her şey için teşekkürler hocam, arkadaşın yazdığını da aceleden düzgün okumadım :D. Kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı