Arctic Liquid Freezer II - 360 sıvı soğutma montajı nasıl yapılır?

xmanford

Hectopat
Konuda belirttiğim gibi. Soğutucuyu aldım kasaya bağlantısını yaptım sadece işlemciye montajını yapamadım. Birçok aparatı var Türkçe videosunu da bulamadım. İşlemci montajını nasıl tamamlayabilirim? İŞLEMCİM AMD R7 5800 X

Son düzenleme:
Soğutucuyu bilmiyorum ama işlemcinizin markasına göre olan aparatları takın, AMD ve Intel için 2 farklı aparat seti vardır, AMD ise AMD için uygun olanları takın. Daha sonra resimlere bakarak işlemi bitirebilirsiniz diye düşünüyorum. Genelde gayet açıklayıcı oluyorlar.

Soğutucuyu bilmiyorum ama işlemcinizin markasına göre olan aparatları takın, AMD ve Intel için 2 farklı aparat seti vardır, AMD ise AMD için uygun olanları takın. Daha sonra resimlere bakarak işlemi bitirebilirsiniz diye düşünüyorum. Genelde gayet açıklayıcı oluyorlar.
vidyoda bakıyorum tüm aparatların montajı yapılıyor fakat yabancı vidyo olduğu için takılı kaldım amd işlemci montajı yapacağım

Anakartın am4 braketleri var, onları taktıktan sonra sıvı soğutucunun içinden oralara geçirmek için bir aparat çıkıyor, onları sıvı soğutma pompasına montajladıktan sonra am4 braketlerine tutturuyorsunuz ve sonra da vidaları sıkıyorsunuz.

Anakartın am4 braketleri var, onları taktıktan sonra sıvı soğutucunun içinden oralara geçirmek için bir aparat çıkıyor, onları sıvı soğutma pompasına montajladıktan sonra am4 braketlerine tutturuyorsunuz ve sonra da vidaları sıkıyorsunuz.
vidyolarda gördüm braket kare şeklinde ona sıvı soğutucudan çıkan vidalarla sabitlenip 2 aparat soğutucu üzerine 2 aparat ise anakart üzerine brakete sabitleniyor sabitleme işlemi bittikten sonra soğutucu ile anakart üzerine monte ediliyor vidyo tam iyi olmadığı için kafam karıştı birde plastiğe benzer bir şeylerde var hayırlısı bakalım çözmeye çalışacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı