Arctic Liquid Freezer II 360 vs SilverStone PF360 vs AORUS Waterforce 360

360 eski versiyon. Pek iç açıcı değil. Attığın ikinci linktekinin ismi yanlış girilmiş.
2.600 TL'ye düşmüştü indirim vardı onu aldım. Müşteri hizmetlerini aradığımda sizin siparişiniz LCD ekranlı olan dedi ama muhtemelen o da sistemden bakıp okumuştur. Artık yarın gelince göreceğiz. Ben ilk etapta LCD ekranlısını sipariş verdim diye düşündüm ama sonradan fark ettim durumu
Farkları kendi sitesinde yazıyor. Neden böyle bir isimlendirme yapmışlar anlamadım.
Gaming Gen'de de ismi eksik girmişler galiba.
Fiyatı daha uygun olana X 360'ın fotoğrafını ve özelliklerini yazmışlar.

2.600 TL'ye düşmüştü indirim vardı onu aldım. Müşteri hizmetlerini aradığımda sizin siparişiniz LCD ekranlı olan dedi ama muhtemelen o da sistemden bakıp okumuştur. Artık yarın gelince göreceğiz. Ben ilk etapta LCD ekranlısını sipariş verdim diye düşündüm ama sonradan fark ettim durumu

LCD ekransızı yok zaten için rahat olsun. İndirimde aldıysan yapacak bir şey yok.

LCD ekransızı yok zaten için rahat olsun. İndirimde aldıysan yapacak bir şey yok.
Benim ekran kartı da Aorus Master onda da LCD ekran var. Ancak X 360'taki LCD ekranda CPU değerleri gösterilebiliyor. Düz 360 olanda sadece RGB var. Olmadı paraya kıyıp 1000 TL daha gönderip LCD olanını alırım :D

Benim ekran kartı da Aorus Master onda da LCD ekran var. Ancak X 360'taki LCD ekranda CPU değerleri gösterilebiliyor. Düz 360 olanda sadece RGB var. Olmadı paraya kıyıp 1000 TL daha gönderip LCD olanını alırım :D

Düz 360 olanda da ekran var zaten... Karıştırıyor olmayasın. Arada performans farkı var.

Ekleme: Evet yokmuş. Haklıymışsın. O halde ekranlısı gelirse şanslısın.

Öyleymiş hocam.

@NipponChemiConKYCap sıvı soğutucu geldi bugün. LCD ekranı olanı göndermemişler, düz 360 olanı gönderdiler. Ben sipariş verdiğimde LCD ekranlı idi keza özelliklerine kadar ama demek ki yanlış girmişler ilana.

Evet yanlış girmişler. Sana önerim X360 alman. Hem daha performanslı hem ekranı var. Kendim kullanıyorum soru alabilirim bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı