Arctic Liquid Freezer III (3. Nesil) Sıvı Soğutma Serisi Çıktı

önemli duyuru

Freezer III serisinin 1. pre-order dağıtımı tamamlanmıştır. Güveninize teşekkür ederiz. Fakat sadece teşekkür etmek yerine Technopat sosyal aracılığı ile ürün alan kişilere ufak bir armağan iletmek istiyoruz.
Yapmanız gereken tek şey sipariş numaranızı belirtmek.
Şimdiden iyi bayramlar, iyi tatiller.

Teşekkür ediyorum. Sipariş numaram: 16638.

Önemli Duyuru

Freezer III serisinin 1. Pre-Order dağıtımı tamamlanmıştır. Güveninize teşekkür ederiz. Fakat sadece teşekkür etmek yerine Teknopat Sosyal aracılığı ile ürün alan kişilere ufak bir armağan iletmek istiyoruz.
Yapmanız gereken tek şey Sipariş Numaranızı belirtmek.
Şimdiden İyi Bayramlar, İyi Tatiller.
Sipariş numaram 16639. Teşekkürler iyi bayramlar

Önemli Duyuru

Freezer III serisinin 1. Pre-Order dağıtımı tamamlanmıştır. Güveninize teşekkür ederiz. Fakat sadece teşekkür etmek yerine Teknopat Sosyal aracılığı ile ürün alan kişilere ufak bir armağan iletmek istiyoruz.
Merhabalar, freezer III 360 beyaz arbg ne zaman stoklara girer tekrar acaba?

Fanların rgblerini kontrol edebiliyor musunuz? Benim anakart programında fan rgbleri görünmüyor. Pompayı istediğim gibi ayarlıyorum o görünüyor fakat fanlar yok

Önemli Duyuru

#16662 Şimdiden teşekkürler :)

Deepcool LS720 SE WH’den Arctic LF3’e geçtim, tüm fanları Arctic P12 ile değiştirdim. Isılardan memnunum ilk kez termal macun sürdüm ama anlaşılan becerebilmişim 👼🏻
NZXT H9 Flow’a sığdırmak zor oldu, ama herhangi bir modifiye yapmadan kurabildim ama kablolar pek güzel durmuyor gibi, yapacak bir şey yok.
Pompa rpm’i normalde 100% olmalı diyorlar ama sanırım LF3 için geçerli değil, %50de çalıştırıyorum sesi rahatsız etmiyor.
Almak isteyen herkese hayırlı olsun şimdiden. Sorusu olanlar yazabilir.

Dosya Ekleri

• IMG_0447.jpeg
    IMG_0447.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_0448.jpeg
    IMG_0448.jpeg
    125,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_0450.jpeg
    IMG_0450.jpeg
    130,4 KB · Görüntüleme: 27
Sipariş no 16658
Ürün gayet başarılı önceki nesile göre pompa yenilenmiş içindeki sıvıyı devir daim ettiren kanatlar hacmi büyütülmüş bu da düşük devirde daha fazla sıvı transferi demek bakır plate in iç tarafındaki petekler 1mm daha yükseltilmiş bu da ısı tansferi için daha iyi önceki versiyona göre sesiz çalışıyor İşlemci Ryzen 7 7800x3D.

Geri
Yukarı