Arctic Liquid Freezer III (3. Nesil) Sıvı Soğutma Serisi Çıktı

Boşta kaç derece gösteriyor ?

inbound552909654612888543.jpg
inbound4457402738221134722.jpg
inbound538474465973953503.jpg

Teşekkür ederim @jumbum sipariş numaram : #16671

Sipariş no 16658
Ürün gayet başarılı önceki nesile göre pompa yenilenmiş içindeki sıvıyı devir daim ettiren kanatlar hacmi büyütülmüş bu da düşük devirde daha fazla sıvı transferi demek bakır plate in iç tarafındaki petekler 1mm daha yükseltilmiş bu da ısı tansferi için daha iyi önceki versiyona göre sesiz çalışıyor İşlemci Ryzen 7 7800x3D.
LF2 kullanıyordum radyatör sesi hissettiriyordu hocam LF3 çok sessiz gerçekten bu konuda hayran kaldım.

Herkese merhaba, risk aldım başardım, corsair 2000d kasaya arctic liquid freezer iii 360 sığdı. Dünyada bir ilki gerçekleştirdim 😃
Jumjuma teşekkürler, arcticin fan controlcüsüde gelsin çok tatlı olacak

Sipariş no: 16758

Son düzenleme:
Ekranlı ve işlemci fanlı sıvı soğutmalar piyasada artsa da bende alsam bir tane :D. Rog ryujin istiyorum fakat çok pahalı.

Ekranlı ve işlemci fanlı sıvı soğutmalar piyasada artsa da bende alsam bir tane :D. Rog ryujin istiyorum fakat çok pahalı.
İlgili ürün aslında ülkemizde diğer ülkelere göre daha ucuz. Marka ülkeye özel jest yapıyor. Ancak ürünün kendisi pahalı ucuzlaması beklenmez. Az kişiye hitap eden bir ürün grubunda.

Önemli Duyuru

Freezer III serisinin 1. Pre-Order dağıtımı tamamlanmıştır. Güveninize teşekkür ederiz. Fakat sadece teşekkür etmek yerine Teknopat Sosyal aracılığı ile ürün alan kişilere ufak bir armağan iletmek istiyoruz.
Yapmanız gereken tek şey Sipariş Numaranızı belirtmek.
Şimdiden İyi Bayramlar, İyi Tatiller.
Ben biraz geç kaldım galiba hediyem bayram sonrasına kaldı artık 😀
Şimdiden teşekkürler :)
Sipariş No: #16618

@jumbum Merhabalar.
İşlemci soğutucu olarak Arctic ürünlerini severek kullanırım. İlerleyen zamanlarda AM5 platformuna geçmek için sıvı soğutmaya geçmeyi düşündüm. Arctic Freezer III 240Mm'de karar kıldım. Kasam NZXT H5 Flow radyatörü üste takmayı düşündüğüm için 240mm tercih ediyorum.

Türkiye'de zaten Arctic ürünlerini sayılı firma satıyor. Sizi gördüm fiyatlar uygundu tabii haliyle "jumbum güvenilir mi?" diye araştırma yaptım :).
Sonuç olarak Arctic Freezer III 240mm sıvı soğutmayı almayı düşünüyorum yakın zamanlarda bir indirim olacak mı veyahut indirim kodu var mıdır? İlk alışverişimi yapmayı düşünüyorum sizden.​

Yeni konular

Geri
Yukarı