Arctic MX-4 nereden alınır?

YavuzKyr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Teknobiyotik üzerinde spatula ile 117 TL iken, spatulasız 97 TL.
Sizce spatulaya 20TL vermek değer mi?
Ayrıca aynı ürünün Amazon üzerinden Prime kargo teslimatı ile 129TL. Yine satıcı Teknobiyotik ve spatulalı.

Teknobiyotik üzerinden hiç alışveriş yapmadım o yüzden pek bilgim yok bu yüzden sizin bilgilerinize başvurmak istedim. Kendileri alışveriş teslimatı kısmında T.C. kimlik numarası istiyor bir tık güven problemi oluşturdu bende. Sizce sıkıntı var mıdır ve ürün orijinal midir?

2 linkten de alışveriş yapabilirsiniz, 2'sinde de orijinal ürün. Spatulaya gelirsek, ben gerek duymuyorum. Macunu sürerken işlemcinin ortasından bir bezelye büyüklüğünde sıkıp ardından soğutucuyu takıyorum. Gerisinde zaten kendi hallediyor. :)

Ekleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 linkten de alışveriş yapabilirsiniz, 2'sinde de orijinal ürün. Spatulaya gelirsek, ben gerek duymuyorum. Macunu sürerken işlemcinin ortasından bir bezelye büyüklüğünde sıkıp ardından soğutucuyu takıyorum. Gerisinde zaten kendi hallediyor. :)

TC No'yu girmekten sıkıntı çıkmaz değil mi? Uzun zamandır farklı sitelere kaydolmuyordum TC NO isteyip istediklerini hatırlamıyorum. O yüzden içime bir kurt düştü boş yere kimliği çaldırmayalım. Birde Teknobiyotik'in kargosu nasıldır hızlı getirir mi ?

Teknobiyotik distribütör mağazası. Düşünmeden tercih edebilirsiniz. Spatula bana daha kolay ve pratik geliyor. Bunun yerine kredi kartı tarzı bir malzemede kullanarak sürebilirsiniz. T.C kimlik kısmına bu kadar takılmayın, istenirse kimlik bilgilerinize ulaşmak isteyen ulaşır.

Amazon ve Teknobiyotik haricinde bir yerden alma, spatula yerine plastik bir şey de kullanabilirsin ama ihtiyacın yok. Mercimek tanesi kadar sürdükten sonra soğutucuyu direkt üstüne bassan yayılır zaten.

Yukarıda düzenlerken bir sürü mesaj gelmiş sorum yukarıda kalmış. Kargosu nasıldır peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı