Arctic MX-4 Üretiminin Durdurulması

Nanokatalog üzerinden Arctic MX-4 termal macun siparişi vermiştim, az önce Nanokatalog müşteri temsilcisi aradı ve artık bu ürünün üretilmediğini, yerine Arctic Silver AS5 göndereceklerini söylediler.

Özetle sistem ve termal macun tavsiyelerinde öneri yaparken dikkatli olalım. Belki bazı mağazlarda stok vardır ama bitmesi yakındır.

Son düzenleyen: Moderatör:
MX-4 yerine Arctic Silver AS5 göndereceklerse hiç itiraz etmeden kabul et çünkü %99.9 saf gümüş alaşımlı süper bir termal macun. MX-4 ile aralarında çok fark olmasada Silver AS5 daha iyi bir ürün. 9W/mK iletkenliği var ve yoğunluk oranı çok ideal.

Telefonda biraz beklettim araştırdım ve kabul ettim teşekkürler.

Bugün itibari ile ürün hala tedarik sürecindeydi, müşteri hizmetleriyle görüştüm şu anda ellerinde 12 gr versiyonu varmış, fiyat farkı olmadan size bugün gönderiyoruz dediler herhalde yakında 1 kg macun alacağım gibi gözüküyor :D

nano.png

Arta kalanını ver bana da, ekmeğe süreyim. :) Şaka bir yana size tedarik edip gönderecekleri macun daha kaliteli. Hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı