Arctic Mx4 vs Thermal Grizzly Kryonaut

Orijinal. Ek olarak soğuk depoları var. Bozulma ihtimali yok gibi. :D

Hocam, riskli ama 90 dereceyle ben rahat oyun oynamam. Sıvı metal şart bence.

Hak veriyorum gerçekten 90 dereceyi gören bir cihaz ise sıvı metal uygulamak mantıklı, ama taşırırsanız geçmiş olsun. Masaüstünde CPU'ya uygulamak kolay çünkü IHS yüzeyinde kısa devre ya da aşınma gibi riskler o kadar korkutucu değil fakat laptoplarda direk çipin üzerine sürüyorsunuz, büyük risk.

Hayret MX4 fanboyları ilk kez gelmedi.
Konuda soğutma konusunda bilgili üyeler var çünkü. :)

@ragnarock492 Asus hep yapıyor ama daha öyle bir şikayet duymadım. Kıvamı akabilecek kadar cıvık değil bence. Yine de gerçekten çok riskli. Cesaret edebilir miyim bilmiyorum. :D

Hayret MX4 fanboyları ilk kez gelmedi.
Umarım.
Ben R5 3600 işlemcime Kryonaut alacağım.
Konuda soğutma konusunda bilgili üyeler var çünkü. :)

@ragnarock492 Asus hep yapıyor ama daha öyle bir şikayet duymadım. Kıvamı akabilecek kadar cıvık değil bence. Yine de gerçekten çok riskli. Cesaret edebilir miyim bilmiyorum. :D
Ben normalde bundan alacaktım. Sıvı metal macun olduğunu görünce risk alamadım. Bence sıvı metal macun sürme işi biraz riskli. 🙂
@MisakiTaro

Son düzenleme:
@MisakiTaro merak ettiğim bir şey var. Sıvı metal içerikli macunu uygulamaktan korkan birisi MasterGel Maker kullansa yakın bir performans alır mı? Gerçi o da pahalı ama yine de bir alternatif gibi duruyor. (11 W/mk)

Bir de Arctic Mx-4 macun R7 3700x + Wraith Prism için yeterli olur mu? Bu soğutucu üzerinde sürülü gelen macuna göre ne kadar fark olur? Az evvel ben de Teknobiyotik'ten sipariş verdim. Anakart teknik servisten gelince bu macunla montajı planlıyorum. Bütçeyi fazla yükseltemedim maalesef.

Geri
Yukarı