Arctis 3 Fiyatına Değer Mi?

Yanlış anlamışsın. Rahatlığına edecek bir laf yok, fakat bende senin gibi kulak içi kulaklıktan buna geçtim. Demek istediğim 'alışma süreci' bende biraz uzun sürdü. Tekrar söyleyeyim; aşırı rahat bir kulaklık. Sadece alışman gerekiyor.
Mikrofon olsun, ses kalitesi olsun, her anlamda beğendiğim ve kullandığım kulaklıktır kendileri. İnce ayarlarını yapamayanlar kulaklığa çamur atmayı bırakmalı.
Hocam çok doğru söylemişsin doğru ayar yapmadan 'yazılım bozuk çıktı' diyenler var.

Yanlış anlamışsın. Rahatlığına edecek bir laf yok, fakat bende senin gibi kulak içi kulaklıktan buna geçtim. Demek istediğim 'alışma süreci' bende biraz uzun sürdü. Tekrar söyleyeyim; aşırı rahat bir kulaklık. Sadece alışman gerekiyor.

Hocam çok doğru söylemişsin doğru ayar yapmadan 'yazılım bozuk çıktı' diyenler var.
Doğru ayar yapamadı değil. Yazılım sorununu Steelseries kendisi de kabul ediyor zaten. Çoğu kişide mouse takılması ve PC kitlemesi yapıyordu. O yüzden desteği kaldırdılar zaten.

Sanırım arctis 3 ve 5'in mikrofonu aynı mikrofonu nasıl? :D
Aynı olabilir, ben gayet memnunum. Arkadaşımda Arctis 3 var discord üzerinden konuşurken nefes sesi vs. gelmiyor. Geliyor diyenler muhtemelen mikrofonu ağzına çok yaklaştırıyor. Sese gelirsek, ses kısık diyenler çok. Gayet yeterli bir sesi var ayrıca yüksek sesli müzik dinlemeyi sevmeme rağmen sesi en son düzeye getirmiyorum. 7.1 kapalı iken ses açık olana göre daha boğuk geliyor. Rahatlık ise harika. Abartmadan söylüyorum, bazen kafamda olduğunu unutuyorum. Gözlük kullanmama rağmen bir sıkıntısı yok.

Sonuç olarak alınmaması için hiç bir sebep yok bence. Ufak tefek sıkıntılar yüzünden böylesine kaliteli bir üründen vazgeçilmemeli. İndirimde alınabilecek bir ürün
Biraz daha düşmesini bekliyorum fiyatın ama malum seçimlere az kaldı ondan sonra doların hareketlenmesinden korkuyorum açıkçası çok gecikmeden alsam mı acaba diyorum kendi kendime?

Sonuç olarak alınmaması için hiç bir sebep yok bence. Ufak tefek sıkıntılar yüzünden böylesine kaliteli bir üründen vazgeçilmemeli. İndirimde alınabilecek bir ürün
Tabii belki de öyledir. Benim alternatiflerini deneyip ses olarak şunlar şunlar iyi deme şansım olmadı. Sadece g231 denedim 10 saniye sonra kulağım acıdı resmen. Aşırı dandik bir kulaklıktı. Arctis 5 ile arasındaki farka göre daha net şeyler söyleyeceğim. Ama müzik dinleme konusunda zayıf. Zayıf olması doğal. Oyuncu kulaklığında basslar az olmalı zaten.

Tabii belki de öyledir. Benim alternatiflerini deneyip ses olarak şunlar şunlar iyi deme şansım olmadı. Sadece g231 denedim 10 saniye sonra kulağım acıdı resmen. Aşırı dandik bir kulaklıktı. Arctis 5 ile arasındaki farka göre daha net şeyler söyleyeceğim. Ama müzik dinleme konusunda zayıf. Zayıf olması doğal. Oyuncu kulaklığında basslar az olmalı zaten.
Apple kulaklığıyla Pc'deyim oyunları müzikleri bunla kullanıyorum. Müzik konusunda çok sıkıntı olmayacaktır benim için :D

Apple kulaklığıyla Pc'deyim oyunları müzikleri bunla kullanıyorum. Müzik konusunda çok sıkıntı olmayacaktır benim için :D
Sıkıntı çıkarmaz. Bazı insanlar böyle gösterişli şeyler kullanıyoruz basslar kulağımıza vursun diye bekleyebiliyor o olay yok. Ha bana kalırsa vurmasın zaten kaliteli müzikte bass, tiz dengededir zaten. Benim dediğim elemanlar Tofaşk tayfa :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı