Arctis 3 Mikrofon Sesi İletiyor Ama Ses Gelmiyor

Big-G

Centipat
Windows 10 kullanıyorum, bu kulaklığı taktığım zaman çift girişli jack deliğine mikrofondan sesim gidiyor ama bana ses ulaşmıyor. Mikrofonun ise sesi boğuk bir halde.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi ki bu kulaklığı almamışım. Arkadaşımın'da böyle bi sorunu var. Takipteyim.
Bence yanlış düşünüyorsunuz çünkü şu an düzelttim ve artık sesi alıyorum biraz uğraştırdı ama yine de oldu şunu söyleyebilirim ki fiyatına göre en iyi kulaklık ses kalitesi ve sesi iletmesi muazzam benim sıkıntım sadece bilgisayardaydı yoksa Playstation 4 ve telefonumda hem ses olarak hem de mikrofon olarak muazzam çalışıyordu, ama eğer biraz daha para biriktirirseniz üst seviyelerini almanızı öneririm çünkü Windows 10 ile uyuşmazlık yaşadıkları için Steelseries Engine'i kullanamıyorsunuz ama bunlarla (ses arttırma gibi; bunun yanında 7.1 özelliğini Windows Sonic denilen seçenekle sağlıyorsunuz ama benim modelim eski olduğu için önceden ayrlamıştım) alakam yok diyorsanız kesinlikle almalısınız. Bazı kişiler Windows Sonic'in yeterli olmadığını söylese de ileride gelişeceğine inanıyorum ve Arctis 3 gibi kulaklıkta da işe yarayacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı