Kulaklıktaki Sesi Mikrofon Karşıya İletiyor

Pati Fetisisti

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Anakartım Asus B450-F, kulaklığım James Donkey 712. Sorunumu kısaca anlatayım, herhangi bir sesli iletişim uygulamasında kulaklığımdan çıkan her sesi karşı taraf duyuyor. İşin ilginç tarafı ben mikrofondan konuşurken kulaklığımdan gelen ses daha baskın olarak benim sesimden bile fazla karşı tarafa gidiyor. Donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü kulaklıktan dışarıya fazla ses çıkmıyor ve mikrofondan memnunum. Ayarlarımı sizinle paylaşıyorum, yardımcı olabilecek var mı? Ses sürücüsünü ASUS'un sitesinden anakartın modelini girerek indirdim.

Windows ses (1).png
Windows ses (2).png
Windows ses (3).png
Windows ses (4).png
Windows ses (5).png
Windows ses (6).png
Windows ses (7).png
Windows ses (8).png
Windows ses (9).png
Windows ses (10).png
Windows ses (11).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benzer sorunu ben formatla çözdüm. Insallah formata gerek kalmadan çözersin. Başlangıç olarak bütün ses karti driverlarinı driver silme programıyla sil. En güncelini bir daha yükle istersen.

Hocam benzer sorunu ben formatla çözdüm. Insallah formata gerek kalmadan çözersin. Başlangıç olarak bütün ses karti driverlarinı,driver silme programıyla sil. en güncelini bir daha yükle istersen
Hangi programla sileyim, ses kartını nasıl güncelleyebilirim?

Dediğinizi yaptım ancak şöyle bir sorun oldu, aygıt yöneticisinden Realtek seçeneği kayboldu. Ben hangisinin üzerine güncelleştirme yapacağım ? Bir de birçok .inf dosyası var hangisini kuracağım ?

ses sürücüsü.png

Hocam benzer sorunu ben formatla çözdüm. Insallah formata gerek kalmadan çözersin. Başlangıç olarak bütün ses karti driverlarinı driver silme programıyla sil. En güncelini bir daha yükle istersen.
Bir çözümü olmalı, daha geçen hafta tertemiz kurulum yaptım tekrar yapmak istemiyorum.

Kulakligin dandik olma ihtimali agir basiyor.
Kulaklıktan inanılmaz memnunum, aynı şekilde mikrofonundan da. Kulaklıktan çıkan sesin benim sesimden baskın olmasının donanımsal bir problem olduğunu düşünmüyorum. Resmen bilgisayarımdaki ses karşı tarafa iletiliyor. Bu problemi çok kaliteli kulaklıklar ile yaşayan insanların konuları var ancak çözümlerini yazmamışlar net bir şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı