Arctis 5 (2019) vs HyperX Alpha s

Kasılır, niye kasılmasın. Ama karşılaştırma yapınca diğer model bir tık daha iyi. Öyle E-spor'cu olma gibi bir hayalin yoksa ve Arctis 5 hoşuna gidiyorsa onu al.

Arctis serisi neden alınmamalı? Ben Arctis 5 2019 kullanıyorum gayette memnunum hiçbir sıkıntısını görmedim şimdiye kadar.
Ses olarak rakiplerinden ne kadar geri bir bilsen, ama rahatlık olarak bir o kadar ileri. Cloud Alpha verip Arctis 5 ile takas etmiş biri olarak söylüyorum. Sadece rahatlık ve tasarım isteyen Arctis alsın.
Arctis 5 de ses kasılmıyor mu?
Görüntüsü çok güzel de.

Kullandınız mı? Arctis 5'i?
Hemde uzun süre :D. Ama sattım birkaç hafta önce bazı sebeplerden dolayı. Zatrn rahatlık için Cloud Alpha ile takas etmiştim ses kasma anlamında geri olsa da rahatlık olarak biçer. Aşırı beklentin yoksa Arctis 5 al.
Arctis 5 derim. Arctis serisi gerçekten başarılı bir seri.
Ses kasma anlamında rakiplerine göre cidden eksik kalıyor hocam. Eğer ciddiyse bu işte Arctis almamalı diye düşünmekteyim. Ama yok eğlencesine girerim rahat olsun hoş dursun derse alınabilir ama 1000TL edeceğini düşünmüyorum.

Ses olarak rakiplerinden ne kadar geri bir bilsen, ama rahatlık olarak bir o kadar ileri. Cloud Alpha verip Arctis 5 ile takas etmiş biri olarak söylüyorum. Sadece rahatlık ve tasarım isteyen Arctis alsın.

Hemde uzun süre :D. Ama sattım birkaç hafta önce bazı sebeplerden dolayı. Zatrn rahatlık için Cloud Alpha ile takas etmiştim ses kasma anlamında geri olsa da rahatlık olarak biçer. Aşırı beklentin yoksa Arctis 5 al.

Ses kasma anlamında rakiplerine göre cidden eksik kalıyor hocam. Eğer ciddiyse bu işte Arctis almamalı diye düşünmekteyim. Ama yok eğlencesine girerim rahat olsun hoş dursun derse alınabilir ama 1000TL edeceğini düşünmüyorum.
O kadar karar değişiren bir insanım ki,
Arctis 5, Alpha S, G Pro X arasında gidip geliyorum.
Alpha s veya G Pro X arasından hangisini tercih edersiniz ?
Ve şuan tam olarak ne kullanıyorsunuz ?

Şu an kafamda HS35 mevcut yakın zamanda değiştireceğim. G Pro X müzik anlamında daha iyi Alpha S'ten. Bassları daha net Pro X'in ama sesi bir tık az gelebilir. Enteresan ama şu konuya bir bakın.

Arctis 5 kullandım 1,5 yıl boyunca. Başarılı bir kulaklık. Ses kasma konusunda cidden iyi. Hangi sesin nerden geldiğini net şekilde anlayabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

Logitech G432 kullanıcısı olarak fazlasıyla memnun olduğumu söyleyebilirim. Özellikle basları gayet başarılı. Çok güzel ses kasılıyor. Oyun performansına daha bir şey diyen duymadım. Eğer biraz daha tasarım önemli diyorsan G433 bakabilirsin.

Geri
Yukarı