Arctis 5 alınır mı?

DepiedRa_

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 haftadır kulaklık araştırıyorum birçok model baktım izledim vesaire tek seferde uzun ömürlü olsun istedim o yüzden “ Arctis 5 “ olarak karar kıldım ama başka önerileriniz varsa lütfen bekliyorum. RGB ve F-P kalite olmak kaidesiyle. Fiyatı en uygun N11'de 650 TL şu an. Sizce fazla mı bu fiyat? İndirim geliyor mu bu kulaklığa? İncehesap'ta cuma günleri mesela. Ne zaman almalıyım? Ve tercihim beyaz renkten yana sizce siyah mı olmalı uzun vadede kullanım için. Önerilerinizi bekliyorum
Mouse de Rival 3 RGB olacak, mouse içinde tavsiyeleriniz varsa beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Tesadüf, ben bugün aldım ürünü. Şu anda elimde. Müzik performansını falan beğendim ses tertemiz geliyor. Birazdan oyun testini de yapacağım. Bilgilendiririm. Ancak bu benim ilk 7.1 kulaklığım, yorumum abartı olabilir. Önceden ASUS Cerberus V1 kullanıyordum. İlk izlenim onun bassları daha kuvvetli gibiydi.

@DepiedRa_ Hocam denedim. 7.1 hissi başkaymış gerçekten. Yanılıyor veya abartıyor olabilirim dediğim gibi, ancak yazılımından mıdır nedir, lüzumsuz sesleri kısıyor gibi geldi. Oyunda almak istediğim sesleri aldım gibi geldi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı