Arctis 5 vs Artics 7

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bir Gaming kulaklık almayı düşünüyorum fakat bu iki model arasında kaldım. Arctis 5 kablo uzunluğu 2.5 metre imiş, bu bana çok sorun çıkarmaz. Yani 7'yi alırsam çok da faydası yok gibi ayrıca 7'de Dolby digital özelliği yokmuş ve RGB'si de yok. Sırf kablosuz diye bu kadar verilir mi bilemedim. Mikrofon için almayacağım onu da ekleyeyim, kullanan varsa vs önerir mi?

Not: Tüm kulaklıklara baktım ama en hoş gelen Arctis serisi.

Merhaba arkadaşlar,

Bir Gaming kulaklık almayı düşünüyorum fakat bu iki model arasında kaldım. Arctis 5 kablo uzunluğu 2.5 metre imiş, bu bana çok sorun çıkarmaz. Yani 7'yi alırsam çok da faydası yok gibi ayrıca 7'de Dolby digital özelliği yokmuş ve RGB'si de yok. Sırf kablosuz diye bu kadar verilir mi bilemedim. Mikrofon için almayacağım onu da ekleyeyim, kullanan varsa vs önerir mi?

Bence Arctis 5 alın.

Merhaba arkadaşlar,

Hocam ben 3 hafta önce aldım Arctis 5 çok memnun kaldım. Malzeme kalitesi iyi ve sağlam. Kulaklık ağır ve kaba durmuyor. Kulakları sağır edecek şekilde yüksek sese veya başınızı titretecek kadar güçlü basslara sahip değil fakat normal bir kullanıcı iseniz ses seviyesi yeterli gelecektir. 🙂 Bazen uzun süreler boyunca bilgisayar başında çalışmam gerekiyor ve kulaklığı kullanıyorum, ağrı, sızı, terleme yapmıyor. Mikrofonu da net ve pürüzsüz bir şekilde sesi karşı tarafa iletiyor. İnceleme videolarında çok daha detaylı anlatımlar mevcut, yine aklınıza bir şey takılırsa sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Şahsi fikrim ürünü beğendiyseniz, içinize sindiyse Arctis 5'i alın.

Hocam ben 3 hafta önce aldım Arctis 5 çok memnun kaldım. Malzeme kalitesi iyi ve sağlam. Kulaklık ağır ve kaba durmuyor. Kulakları sağır edecek şekilde yüksek sese veya başınızı titretecek kadar güçlü basslara sahip değil fakat normal bir kullanıcı iseniz ses seviyesi yeterli gelecektir. 🙂 Bazen uzun süreler boyunca bilgisayar başında çalışmam gerekiyor ve kulaklığı kullanıyorum, ağrı, sızı, terleme yapmıyor. Mikrofonu da net ve pürüzsüz bir şekilde sesi karşı tarafa iletiyor. İnceleme videolarında çok daha detaylı anlatımlar mevcut, yine aklınıza bir şey takılırsa sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Şahsi fikrim ürünü beğendiyseniz, içinize sindiyse Arctis 5'i alın.
Çok teşekkürler hocam ilginiz için.Aslında bu aralar malum her yerde indirim var ben de almışken kablosuz almayı düşünüyordum ama baktım ki 7'de RGB ve DOLBY ATMOS yokmuş.Bu beni üzdü biraz açıkçası,7 sadece 5'in wireless olanı,çok bir esprisi yok gibi geldi,ikisini de alırsam memnun kalacağımı biliyorum fakat indirimlerle falan 7'nin fiyatı da düşerse eski fiyatına döndüğünde içimde kalmasın diye yazıyorum buraya.

Çok teşekkürler hocam ilginiz için. Aslında bu aralar malum her yerde indirim var ben de almışken kablosuz almayı düşünüyordum ama baktım ki 7'de RGB ve Dolby Atmos yokmuş. Bu beni üzdü biraz açıkçası, 7 sadece 5'in Wireless olanı, çok bir esprisi yok gibi geldi, ikisini de alırsam memnun kalacağımı biliyorum fakat indirimlerle falan 7'nin fiyatı da düşerse eski fiyatına döndüğünde içimde kalmasın diye yazıyorum buraya.

Aralarında yaklaşık 700₺ fiyat farkı var hocam, bu farka değer mi o da sizin tercihiniz. Kablosuz olana ben de bakmıştım fakat o fiyat farkına değmeyeceğini ve 5'in işimi her türlü göreceğini düşündüğüm için 5'i tercih ettim, Teknosa'dan siyah renkli olanını 990₺ gibi bir fiyata almıştım. 🙂 RGB'si buram buram aydınlatma sağlamıyor zaten ama kulaklık çevresinde çok hoş bir geçişi var, yazılımı üzerinden renkler ayarlanabiliyor. Masanızda stand üzerinde duracaksa geceleri güzel, loş bir görüntü sağlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı