Arctis 5 vs Cloud II vs Cloud Alpha

dionysoss

Kilopat
Daha fazla  
Şu an SS Siberia 200'üm var. Yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum, hem sol tarafında ufak temassızlık var hem de daha yeni ve iyi bir kulaklık almak istiyorum. Virtual surround 7.1 çok da önemli değil. Öyle bakılınca Coud Alpha mantıklı geliyor ama laptop eski Realtek ALC282 ses kartı var, Cloud Alpha alsam ses kalitesini düşürür mü? Siberia 200'den ekstra bir şey katar mı yoksa ses kartlı olan Arctis 5 Cloud II gibi kulaklıklara mı yönelmeliyim?

Alpha'yı bu seçimlerin dışında tutarsam (çünkü kullanmadım yorum yapamam) SS Arctis 5 diyorum. Ben daha rahat ettim daha çok sevdim. Hala kullanıyorum bir sorun yaşamadım, mikrofonumdan dahah memnun oyunda ki arkadaşlarım bu arada. Önceden Cloud 2 de çok fazla arka plan sesi aldıklarını söylediler. Genel kalite olarak benzer özellikleri mevcut yazılım artısı ve "Chatmix" ile bir tık önde bence Arctis 5. Tavsiyem 2019 modelinden yana olur.

Zaten eğer ses kartım kötüyse (cloud alphayı beslemeyecek kadar) steelseries her daim bir adım önde benim için. Asıl merak ettiğim ses kartım cloud alphayı besler mi beslemezse Arctis 5 2019 almayı düşünüyorum. Bilgisi olan destek olabilir mi
Alpha'yı bu seçimlerin dışında tutarsam (çünkü kullanmadım yorum yapamam) SS Arctis 5 diyorum. Ben daha rahat ettim daha çok sevdim. Hala kullanıyorum bir sorun yaşamadım, mikrofonumdan dahah memnun oyunda ki arkadaşlarım bu arada. Önceden Cloud 2 de çok fazla arka plan sesi aldıklarını söylediler. Genel kalite olarak benzer özellikleri mevcut yazılım artısı ve "Chatmix" ile bir tık önde bence Arctis 5. Tavsiyem 2019 modelinden yana olur.
Sesin az olduğuna dair bir sürü yorum okudum siz kullandığınız için soruyorum öyle bir şey var mı? Fps oynuyorsanız ayak sesleri ne durumda net duyulabiliyor mu? Eğer öyle değilse sanki hyperxler için 150-200 fazla vermek gereksiz oluyor gibi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı