Arctis 7 nasıldır?

Dipses problemi yaşıyor musunuz?
En önemli şey bu bak. JD ile olan kötü anımı buradan okuyabilirsiniz. 30TL lik kulaklıkta dip ses yok 160TL lik kulaklıkta olunca insan yadırgıyor. Dip ses varsa isterse en pahalı kulaklık olsun dönüp de bakmam.

@SczWhen Bana yazmana gerek yok kardeşim onlarca donanım geldi geçti elimden. Ortaya yaz beni niye etiketliyorsun 😀

@SczWhen Ben de hani en dandik dersin M90 model mousesini 4 yıl oldu kullanıyorum. Orta tekerleği biraz sertleşti hala takır takır çalışıyor. En dandiği böyleyse kaliteli olanını sen düşün.

Hocam :D Böyle bir bakış açısı pek doğru değil gibi. SteelSeries'inde mouseları 1 aylık ömrü olan mouselar değil sonuçta. Şu an SteelSeries'in bir modelini kullanıyorum ve son derece memnunum 1 yıl olacak. Bundan önce 1 yıl kadar şu an kullandığımdan alt model bir SteelSeries mouse kullanmıştım o da gayet iyiydi. Marka olarak en kaliteli markalardan birisidir SteelSeries.

@Aqff Steelseries'in mousesini hiç kullanmadım ama siz iyi diyorsanız ben size güvenirim sonuçta siz de bilgili kişilersiniz. Ben kullandığım ekipmanlara oranla Logitech'i seviyorum. Steelseries'e kötü de demedim bu arada.

Mesela yukarıda kulaklık olayını anlattım JD mouse 50TL ye almıştım geçen sene o kulaklıkla aynı zamanda dün Yurtiçi kargoya verdim birden elektrik almayı kesti kendim açmadım onlara yolladım tekrardan İncehesap'a. Yani bozulduktan sonra kaliteyi tartışmak da pek doğru değil. Logitech'inkiler dayanıklı ürünler oluyor.

En önemli şey bu bak. JD ile olan kötü anımı buradan okuyabilirsiniz. 30TL'lik kulaklıkta dip ses yok 160TL'lik kulaklıkta olunca insan yadırgıyor. Dip ses varsa isterse en pahalı kulaklık olsun dönüp de bakmam.

@SczWhen Bana yazmana gerek yok kardeşim onlarca donanım geldi geçti elimden. Ortaya yaz beni niye etiketliyorsun 😀

Ben aldım dipses yüzünden iade ettim ya bana bozuğu denk geldi ya da kronik olarak tüm kulaklıklarda var eğer olmadığına dair bir teyit alırsam aktif kullanıcısından tekrar satın alabilirim

@Aqff SteelSeries'in mousesini hiç kullanmadım ama siz iyi diyorsanız ben size güvenirim sonuçta siz de bilgili kişilersiniz. Ben kullandığım ekipmanlara oranla Logitech'i seviyorum. SteelSeries'e kötü de demedim bu arada.

Sizi suçlamış gibi olmayayım hocam öyle anlaşıldıysam kusura bakmayın. Sadece SteelSeries ürünlerinin kalite açısından korkulacak ürünler olmadığını belirtmek istedim.

@Winteron Şöyle söyleyeyim bu forum dahil çok alan gördüm. Öncelikle tüm modellerinde dip ses sorunu var onu söyleyeyim. %100'ünde var çok araştırdım yok diyen hiç boş konuşmasın bunlar kaçak çay ile Turist çayın farkını anlayamayan kişilere benzer. Hassas olmadıkları için bir şeyden anlamaz ölü pikselli monitör kullanır, 768p ye iyi der, dip sesi duymaz, ghostingi görmez , Coil Whine'yi işitmez.

Ama bizim gibi hassas kişiler için beladır bu sorunlar. Hepsinde var dip ses çoğunun da kumandası bozuk. Aldığımın kumandalarından benimki komple bozuktu diğeri de yarım çalışıyor. James Donkey'in 2 farklı ürününü alıp bu sorunları yaşadım bir daha ömrüm boyunca almam, önermem.

@Winteron şöyle söyleyeyim bu forum dahil çok alan gördüm. Öncelikle tüm modellerinde dip ses sorunu var onu söyleyeyim. %100'ünde var çok araştırdım yok diyen hiç boş konuşmasın bunlar kaçak çay ile turist çayın farkını anlayamayan kişilere benzer. Hassas olmadıkları için bir şeyden anlamaz ölü pikselli monitör kullanır, 768P ye iyi der, dip sesi duymaz, ghostingi görmez, Coil Whine'yi işitmez.

Ama bizim gibi hassas kişiler için beladır bu sorunlar. Hepsinde var dip ses çoğunun da kumandası bozuk. Aldığımın kumandalarından benimki komple bozuktu diğeri de yarım çalışıyor. James Donkey'in 2 farklı ürününü alıp bu sorunları yaşadım bir daha ömrüm boyunca almam, önermem.

Kusura bakmayın tam anlayamadığım için soruyorum Arctis 7'den mi bahsettiniz James Donkey'den mi ben Arctis 7 2019'dan bahsediyordum.

Geri
Yukarı