Arctis 7 Wireless kulaklık kırıldı

furs0n

Hectopat
Selamlar, Mayıs 2021 tarihinde Arctis 7 Wireless Kulaklık almıştım ancak geçtiğimiz günlerde maalesef sol kulaklığın tutma yeri kırıldı ve kablosu çıktı. Kırılan yer çalışmakta ancak diğer taraf bozuldu. Kırıldı derken bildiğiniz iç kablosu dışa çıktı kullanılamaz halde şu an yani. Garantiye yollamak istedim ancak garanti dışıymış ve ücreti 3.050 TL. Sizce bunu garantiye mi yollayayım yoksa 3.450 TL'ye şunu mu alayım? Bana 2. seçenek daha mantıklı geliyor ancak yine de size sormak istedim.

Selamlar, Mayıs 2021 tarihinde Arctis 7 Wireless Kulaklık almıştım ancak geçtiğimiz günlerde maalesef sol kulaklığın tutma yeri kırıldı ve kablosu çıktı. Kırılan yer çalışmakta ancak diğer taraf bozuldu. Kırıldı derken bildiğiniz iç kablosu dışa çıktı kullanılamaz halde şu an yani. Garantiye yollamak istedim ancak garanti dışıymış ve ücreti 3.050 TL. Sizce bunu garantiye mi yollayayım yoksa 3.450 TL'ye şunu mu alayım? Bana 2. seçenek daha mantıklı geliyor ancak yine de size sormak istedim.
Hocam garantiye yollamak kusura bakma o fiyata salaklık olur. Ürünün sıfırıyla arasında 400 lira fark varken 5 ay sonra garantisi bitecek cihaza o para verilir mi. Ben yolladığın ürünü 2 hafta önce Hepsiburada üzerinden aldım inanılmaz memnunum tavsiye ederim

Dosya Ekleri

• D00D8428-9920-4EBA-8139-8BA7C50EC871.png
    D00D8428-9920-4EBA-8139-8BA7C50EC871.png
    112 KB · Görüntüleme: 57
Hocam bana kalırsa 2. seçenek daha makûl. Sizdeki kulaklığı da piyasasını araştırıp yedek parça olarak satarsınız daha iyi olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı