Arctis Pro Wireless mı? Arctis Nova 7 Wireless mı?

Cnkoc

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 w/ Cooler Master ML240L V2 RGB sıvı soğutucu / Gigabyte RTX 2060 OC / XPG Gammix 2x 8GB 3000Mhz CL16 ram / Asrock B450M-HDV r4.0
Merhaba arkadaşlar şu anda kullanmış olduğum Arctis 5 kulaklığımdan kablosuz bir modele geçmeyi düşünüyorum SteelSeries'den şaşma fikrim bulunmuyor şu anlık. Arctis Pro Wireless ve Arctis Nova 7 Wireless arasında kaldım. Hatrı sayılır bir karşılaştırma göremedim internette kullanmış veya kullanan arkadaşlar varsa fikir belirtirseler sevinirim. (bir ihtimal paraya kıyıp Arctis Nova Pro Wireless modelini de alabilirim eski model Arctis Pro ile Arctis Nova Pro arasındaki fiyat farkına değecek bir performans farkı var mı belirtirseniz sevinirim.)

Arctis Nova Pro kablosuz parasına stüdyo kulaklığı ve ona uygun ekipman alır kullanırsınız, fiyatına göre berbat bir kulaklık.

SteelSeries şartsa 7 Plus wireless olabilir.

Ama bu da sıfır fiyatını hak etmiyor, marka takıntısından vazgeçmelisiniz bence. İkinci el garantili, temiz 7 Plus wireless 2500-3000 TL arasına bulunursa daha iyi olur.

Arctis Nova Pro kablosuz parasına stüdyo kulaklığı ve ona uygun ekipman alır kullanırsınız, fiyatına göre berbat bir kulaklık.

SteelSeries şartsa 7 Plus Wireless olabilir.

Ama bu da sıfır fiyatını hak etmiyor, marka takıntısından vazgeçmelisiniz bence. İkinci el garantili, temiz 7 Plus Wireless 2500-3000 TL arasına bulunursa daha iyi olur.

7 Plus Wireless'ı tercih etmeyi düşünmüyorum. Marka takıntısı değil rahatlığından konforundan memnunum ve diğer ürünleri bir türlü rahat kullanamıyorum. Tam olarak sorumun cevabını alamamış olsam da teşekkürler.

7 Plus Wireless'ı tercih etmeyi düşünmüyorum. Marka takıntısı değil rahatlığından konforundan memnunum ve diğer ürünleri bir türlü rahat kullanamıyorum. Tam olarak sorumun cevabını alamamış olsam da teşekkürler.

Hocam bu forumda ne yazık ki bazı arkadaşlar inatla sorulara cevap vermeyip, garip ve farklı düşüncelerini buraya yazmayı tercih ediyorlar. Benim gibi internette aratıp da bu konuya tıklayan arkadaşları da şaşırtıyorlar. Ben de SteelSeries, Logitech, HyperX, Sony vs kullanmış birisi olarak SteelSeries'in rahatlığı ve sağlamlığından kaynaklı artık sadece bu markaya bakıyorum.

Nova Pro (Xbox) Wireless vs Nova 7X (Xbox olan modeli) konusunda da ben de şu an 9X modelinden geçiş yapsam mı acaba diye düşünüyorum, 9X modeli çok ağır olduğu için kafamı yoruyor ve geçiş yapmak istiyorum. Ben de Nova Pro Wireless veya Nova 7X fark etmez, değebileceğine dair birkaç yorum görsem geçiş yapacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı