Arctis 7p+ vs Nova 7P

yazilimci.21

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle genellikle PC kullanıyorum fakat PS5'te arada kullanıyorum. O yüzden 7P versiyonlarına bakmayı tercih ettim. Bunun dışında bu iki ürün arasında normalde yaklaşık 1K civarı fiyat farkı varken Nova 7P'nin bir satıcıda outlet ürün olarak satıldığını gördüm ve o ürün outlet olduğu için Arctis 7p+'dan bile daha uygun. Outlet olduğu için çok sıcak bakmıyorum ama diğer satıcılara bakarsak 1K civarı fiyat farkı var.

Bu iki ürün arasında kararsız kaldım Nova 7P yaklaşık 1K fiyat farkını vermeyi hak ediyor mu? Önerir misiniz veya bu fiyat bandında önerdiğiniz farklı kulaklıklar var mı?

SteelSeries Arctis 7P+ - SteelSeries Arctis Nova 7P Karşılaştırması - Epey

Öncelikle genellikle PC kullanıyorum fakat PS5'te arada kullanıyorum. O yüzden 7P versiyonlarına bakmayı tercih ettim. Bunun dışında bu iki ürün arasında normalde yaklaşık 1K civarı fiyat farkı varken Nova 7P'nin bir satıcıda outlet ürün olarak satıldığını gördüm ve o ürün outlet olduğu için Arctis 7p+'dan bile daha uygun. Outlet olduğu için çok sıcak bakmıyorum ama diğer satıcılara bakarsak 1K civarı fiyat farkı var.

Bu iki ürün arasında kararsız kaldım Nova 7P yaklaşık 1K fiyat farkını vermeyi hak ediyor mu? Önerir misiniz veya bu fiyat bandında önerdiğiniz farklı kulaklıklar var mı?

SteelSeries Arctis 7P+ - SteelSeries Arctis Nova 7P Karşılaştırması - Epey

Merhaba bende bu konu hakkında bir konu açtım fakat gördüm ki bu konu hakkındaki konulara neredeyse hiç cevap yazılmamış. Siz bu iki kulaklıktan birini aldıysanız memnun musunuz veya bir tavsiyeniz var mı? Diye soracaktım.

Nova 7 düz 7 modelinden sonra çıkmış ve genel ses/mikrofon performansı arttırılmış bir model. Fiyatın ucuz olması satıcıyla alâkalı 7P modelini alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı