Arctis P14 Slim ve normal arasındaki fark nedir?

Racoon

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : Ryzen 5 7500F
GPU : Galax 4060 Ti
Motherboard : Asus Prime A620M-E
Ram : XPG Lancer Black 8 GB (x2)
Cooler : Thermalright Assassin King 120 SE
Monitor : GIGABYTE G24F-2 23.8
Headphone : Corsair HS55 Surround
Mouse : Logitech G305
Keyboard : Blic T60😃
Normalinde stok kalmamış ve kalsa da Slim olan daha uygun farkları nedir ve XPG valor Air kasam var. Nasıl takabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normali 27mm Slim 16mm. Bu yüzden normali daha performanslı.
4 tane vidası var sabitlemek için. 4 pin PWM bağlantısını da anakartınıza (ya da varsa fan kontrolcünüze) takacaksınız.

Havayı üfleme yönü ortası Arctic logolu olan kısımdan ortası yazılı kısıma doğru olacaktır. İçeri hava çekme veya içerden hava üfleme niyetinize göre konumlandırın.

Normali 27mm Slim 16mm. Bu yüzden normali daha performanslı.
4 tane vidası var sabitlemek için. 4 pin PWM bağlantısını da anakartınıza (ya da varsa fan kontrolcünüze) takacaksınız.

Havayı üfleme yönü ortası Arctic logolu olan kısımdan ortası yazılı kısma doğru olacaktır. İçeri hava çekme veya içeriden hava üfleme niyetinize göre konumlandırın.

İşte anakartta nereye takacağım bilmiyorum şu anki fanlar PSU bağlı galiba pek bilgim yok yine oraya mı takacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_20240501_112601.jpg
    IMG_20240501_112601.jpg
    311,5 KB · Görüntüleme: 9
Güle güle kullanın.

Şimdi fark ettim CHA_FAN'ın birine egzoz fan takılı diğerine 2 taneyi nasıl takacağım şuandaki fanların bağlı olduğu yere taksam çalışır mı veya çoklayıcı mı alacağım?

Şimdi fark ettim CHA_FAN'ın birine egzoz fan takılı diğerine 2 taneyi nasıl takacağım şuandaki fanların bağlı olduğu yere taksam çalışır mı veya çoklayıcı mı alacağım?

P14 Slim PWM PST aldıysanız PWM çoklayıcı gelecek zaten. P14'ü anakarta, P14'ün kablosuna bağlı gelen PWM çoklayıcıya da ikinci fanı takacaksınız.

Hangi P14 Slim'i aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı