Arctis Pro + Gamedac alınır mı?

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce alınır mı? Blackshark v2'den çok çok daha mı iyidir? Almışken iyisini alayım diyorum fakat bilemiyorum. Soranlar için 1700 TL'ye alacağım.

Üstüne bi 700 lira ekledi diye biliyorum. Yani özellikleri çok güzel ama değer mi bilemedim.
evet hocam blackshark v2 den 700 tl daha pahallı ama almısken steelseries alsam diyorum ama sonrasında 1700 tl ye kablolu bir kulaklık alacağım aklıma geliyor iyice kafam patladı. Corsair virtuoso isterdim ama ağır ve deri pedli. Yani kablosuzlar genel olarak nedense deri pedli. Cloud 2 wireless te öyle. Arctis 9 a ise nedense pek ısınamadım.

Hangi ozelligi cazip geliyor su arctis pro gamedac modelinde cok merak ediyorum cidden.
kumaş pedler, ses kartının kaliteli olması diyebilirim. Bir inceleyen arctis 9 un kumaş pedlerine göre daha kalın daha rahat demisti. Ve cırtcırtlı olayı daha uygun geliyor gözüme. Bir de sürücüleri programı vs. çok kuvvetli diye yorumlar var incelemelerde vs.

@birkanoztrk bende Steel Series Arctis Pro var gamedacsiz hali. Yani memnunum bundan önce yüksek fiyatlı kulaklık kullanmadığım için daha iyi alternatif var mıdır bilemiyorum ama alırsan üzmez diye düşünüyorum.

@birkanoztrk bende Steel Series Arctis Pro var gamedacsiz hali. Yani memnunum bundan önce yüksek fiyatlı kulaklık kullanmadığım için daha iyi alternatif var mıdır bilemiyorum ama alırsan üzmez diye düşünüyorum.
Teşekkürler hocam. Sizce kablolu olması sıkıntı yaratıyor mu? o kadar para vermişken kablosuz mu alsam diye düşünüyorum ama ne yapsam bilemedim arctis pro gamedac te tek kafama takılan kablosuz olması. Ama böyle pc den kalkarken kulaklığı asla yanıma almam. Sadece oyun oynarken, film izlemek için uzandığımda sıkıntı çıkartır mı onu bilemiyorum.

@birkanoztrk Yani kablo benim için dert değil dediğin gibi pc den kalkarken takmayacaksan kablosuz almaya gerek yok. Zaten kablosu uzun, yaslanırken sorun yaşamazsın. Tek sıkıntı evde kedin varsa gece yatmadan önce kabloyu çıkartman lazım. Ben kedimi yeni aldığım zamanlar, gece kulaklığımın kablosuna tutunup düşürmüştü sabah kalktığımda yerde kulaklığımı kırık bulmuştum, birde yeni almıştım sağ kulaklığın bağlantısı kırıldı. Resimde gösterdiğim yeri bantlı kullanıyorum 🥲 (sormak istediğin başka bir şey olursa ya da ne bileyim fotoğraf falan istersen atabilirim)

ss.jpg

@birkanoztrk Yani kablo benim için dert değil dediğin gibi pc den kalkarken takmayacaksan kablosuz almaya gerek yok. Zaten kablosu uzun, yaslanırken sorun yaşamazsın. Tek sıkıntı evde kedin varsa gece yatmadan önce kabloyu çıkartman lazım. Ben kedimi yeni aldığım zamanlar, gece kulaklığımın kablosuna tutunup düşürmüştü sabah kalktığımda yerde kulaklığımı kırık bulmuştum, birde yeni almıştım sağ kulaklığın bağlantısı kırıldı. Resimde gösterdiğim yeri bantlı kullanıyorum 🥲 (sormak istediğin başka bir şey olursa ya da ne bileyim fotoğraf falan istersen atabilirim)

Eki Görüntüle 1156791
Hocam desteğiniz için teşekkürler. İlk sorum usb ile mi çalışıyor? Eğer öyle ise monitörümün sol tarafında 2 tane usb girişi var böylelikle kablo sorun olmaz kulaklığın kablosu sol tarafında ya hem monitörümün sol tarafında girişi var hem de kablo rahatlığı olur bana. Oraya takarsam tam verim alabilir miyim bir de sonuçta gamedac ses kartından güç alacak? Bir de hocam 1700 tl ye alacağım ya sizce değer mi ya? Evladiyelik olur mu sizce?

Blackshark V2 o kadar pahalı olmaması lazım bir ara 700-800 TL civarındaydı ne ara bu kadar pahalanmış ilginç. İade kabul eden yerden alın derim beğenmezseniz iade edersiniz.

Geri
Yukarı