Arda güler'in Real'e gitmesi doğru mu?

Kennys 12

Hectopat
Daha fazla  
Sizce Arda Güler'in Real'e gitmesi doğru mu? Bana göre 1 sezon Dortmund, Ajax, Sevilla, Benfica gibi takımlarda oynaması daha doğru olurdu.

Üzerinde elbet bizden kat kat daha fazla kafa yormuşlardır. Gerek ailesi, menajerleri, kendisi, başkan, teknik direktör vb. O yüzden ben doğru iş yaptıklarına inanıyorum. 18 yaşında Real Madrid'e rekor bedelle bir futbolcu yolladık. Muhteşem bir şey.

Sizce Arda Güler'in Real'e gitmesi doğru mu? Bana göre 1 sezon Dortmund, Ajax, Sevilla, Benfica gibi takımlarda oynaması daha doğru olurdu.
Arda Güler gibi üst kalibre topçuların en tepe takımlara gitmesinde bir sorun yok. Doğuştan yetenekli. Emre Mor gibi sapkın değil. 18 yaşında takıma liderlik yapabilecek düzeyde bir topçu.

Arda güler gibi üst kalibre topçuların en tepe takımlara gitmesinde bir sorun yok. Doğuştan yetenekli. Emre mor gibi sapkın değil. 18 yaşında takıma liderlik yapabilecek düzeyde bir topçu.

Yaşına göre çok yetenekli ve becerikli. Ancak Madrid'de ne kadar forma şansı bulabilir ki?
Camavinga, kross, bellingham, tchouameni, modric, ceballos vb. madridin orta sahası çok güçlü ben arda gülerin yedeğe bile gireceğini düşünmüyorum.

Yaşına göre çok yetenekli ve becerikli. Ancak Madrid'de ne kadar forma şansı bulabilir ki?
Camavinga, kross, bellingham, tchouameni, modric, ceballos vb. madridin orta sahası çok güçlü ben arda gülerin yedeğe bile gireceğini düşünmüyorum.
Real Madrid geleceğini görmediği bir futbolcuyu takıma almaz.

Üzerinde elbet bizden kat kat daha fazla kafa yormuşlardır. Gerek ailesi, menajerleri, kendisi, başkan, teknik direktör vb. o yüzden ben doğru iş yaptıklarına inanıyorum. 18 yaşında Real Madrid'e rekor bedelle bir futbolcu yolladık. Muhteşem bir şey.

Ardanın üzerinde çok büyük bir sorumluluk var. Bu sorumluluğu taşırsa ve Madrid'de fırsat bulduğu maçlarda iyi performans gösterirse dünya markası olacak bir potansiyeli var. Ama çok riskli bir hareket.

Real Madrid geleceğini görmediği bir futbolcuyu takıma almaz.

Real Madrid'in illaki bir bildiği vardır dediğin gibi. Ama inşallah 1-2 maç oynatıp kenara atmaz.

Geri
Yukarı