Arda güler'in yeni piyasa değeri kaç olur?

Oğuzhan40

Hectopat
Daha fazla  
Son maçlarda harikalar yarattı ve Ancelotti'den birçok övgü aldı, taraftarın sevgisini birkez daha kazandı.
İspanya'nın en büyük gazetesi Marca şöyle bir yorumda bulundu:

"Arda Güler, inanılmaz işler yapıyor. Türk futbolcu, buraya gelmeden önce 18 yaşındaydı ve sadece Türkiye'de tanınıyordu" ifadesini kullandı.

Gazete ayrıca, "Bugün Madrid istese onu 80 milyon avroya satabilir ama eflatun beyazlılar onu kiralamak bile istemiyor. Arda Güler dünya yıldızı olacak kaliteye sahip. Bu sezon 6 gol attı. O bir fenomen" diye yazdı.

Arda Fevkalade bir oyun oynuyor eğer ki böyle devam ettirirse benim tahminin minimum 35-45M civarı olacağını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son maçlarda harikalar yarattı ve Ancelotti'den birçok övgü aldı, taraftarın sevgisini birkez daha kazandı.
İspanya'nın en büyük gazetesi Marca şöyle bir yorumda bulundu:

"Arda Güler, inanılmaz işler yapıyor. Türk futbolcu, buraya gelmeden önce 18 yaşındaydı ve sadece Türkiye'de tanınıyordu" ifadesini kullandı.

Gazete ayrıca, "Bugün Madrid istese onu 80 milyon avroya satabilir ama eflatun beyazlılar onu kiralamak bile istemiyor. Arda Güler dünya yıldızı olacak kaliteye sahip. Bu sezon 6 gol attı. O bir fenomen" diye yazdı.

Arda Fevkalade bir oyun oynuyor eğer ki böyle devam ettirirse benim tahminin minimum 35-45M civarı olacağını düşünüyorum.
40-45 arası olacağını düşünmekteyim gerçekten çok klas bir oyuncu reale gittiğinden beri acayip gelişme kat etti ben böyle düşünüyorum 40-45 arası olacağını düşünüyorum dediğim gibi.

40 bandı sence de çok az değil mi? A takımda daha 2 senedir oynayan lamine Yamal'ın şu anda bile 75m pazar değeri var.

Arda ilk 11 başlamadığı zamanlarda bile mükemmel bir uyum sağlıyordu ilk 11'de olduğu zaman neler yapabileceğini kanıtladı eğer ki şampiyonlar ligi finalinde ufak sürede büyük katkı sağlarsa rahat 55-60M görür. 40 bandını bu sezon aşamasa bile bir sonraki sezon 70M dahi görebilir.

Sanmıyorum kenan yıldız bile 1m'dan 35 olduysa arda güler'in rahat 35-40'ı var.
Kenan Yıldız 35M olmadı 30M oldu onuda 10M'dan evrildi. Kenan ile Arda bir değil Arda Real için önemli şeyler yapmadı bu sezon. Bende çok severim Arda'yı ama şampiyon olmuş bir takımın son maçlarında gol atınca pek değeri olmuyor. Kenan Juventus'da sezon başından beridir takımı sırtlayan isimlerden birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı