Arduino'lu direksiyon seti kaç vites olmalı?

Kaç vites olmalı

• 6 ileri 1 geri

• 7 ileri 1 geri

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Tır süreceksen: 12 ileri, 1 geri.
Tır vitesleri aktarmalı veya takviyeli oluyor. O yüzden buton ekledim. :D

1616657140466.png

1616657262976.png

Hocam ben de işe girişmeyi düşünüyorum direksiyonla birlikte. Çok zorlanır mıyım? İlk defa girişeceğim de.
Gir abe, yaz @NothingGood 'a 300 liraya hazır 900 derece işi kapatın. Forumda bu direksiyonu yapan 3 kişi var, bir ben, bir @Affansen , bir de @NothingGood .
Bu konu nasıl yaşıyor hala şaşkınım. İlk üye olduğumda açmıştım bu konuyu. Zaten direksiyon setini bitirdim, vitesin tek switch bağlantıları kaldı. :D
Sen de şu direksiyon isteyenleri bir topla, nothing yer hepsini, hepsini bir bulsana.

Gir abe, yaz @NothingGood 'a 300 liraya hazır 900 derece işi kapatın. Forumda bu direksiyonu yapan 3 kişi var, bir ben, bir @Affansen , bir de @NothingGood .

Sen de şu direksiyon isteyenleri bir topla, nothing yer hepsini, hepsini bir bulsana.
Hocam lehim kısımları ile ilgili ayrıntılı yer yok, olsa girişecem de çok sıkıntı oraları da.

İlge İpek'ten mi yapayım hocam?
Hocam okul vardı bu yüzden bakamadım. İlge İpek'in yaptığı sistem daha az 3D baskı gerektiren ancak mekanik olarak daha fazla parça gerektiren bir sistem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben şahsen direksiyon yapmak isteyenlere bu videoyu öneriyorum çünkü yapımı çok daha kolay. Fakat 3D baskıya ihtiyacınız artıyor. Ayrıca bu kanalın anlatımı daha iyi. Eğer bir konu açarsanız çok daha yardımcı olabiliriz.

Geri
Yukarı