Arena bilgisayar iade ediniz kararı nedir?

techislife

Hectopat
Garantiye gönderdiğim ve değişimini istediğim ürün hakkında böyle yazıyor. Bu ürünün bana olduğu gibi geri kargolanması anlamına mı geliyor yoksa para iadesi yapılacağı anlamına mı? Daha önce bu süreçten geçmiş biri yardımcı olabilir mi? İncehesap servis takipde de şöyle yazıyor.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    6,5 KB · Görüntüleme: 169
  • 1.png
    1.png
    30,6 KB · Görüntüleme: 173
Anladım arıza tespit edilmemiş onlar tarafından yani. Barracuda X kulaklık almıştım dip sesten dolayı garantiye göndermiştim. Üzüldüm ya. Eminisiniz değil mi?

Eğer arıza tespit edilmemişse ve şahsınız tarafından bir arıza olduğundan eminseniz iade talebi oluşturabilirsiniz. Bir diğer ihtimalde ise size yeni ürün gönderebilirler.

Yakın zamanda bende arena bilgisayar garantiye ürünümü gönderdim ve aynı şekilde "İade ediniz" şeklinde sonuçlandı. Bu yazının yanında İade İşlemi butonu olması gerekiyor atmış olduğunuz resimde göremedim eğer varsa oraya tıklayıp tarafınıza sonuçlanmış iade formunu indirip satın aldığınız mağaza ile iletişim kurmanız gerekiyor. Ben iade formunu satın aldığım mağazaya yolladım ve sonucu bekliyorum. İade mi, değişim mi olacak diye. Sizin de muhtemelen iade/değişim şeklinde sonuçlanmış.

Dosya Ekleri

• sdfsdfs.png
    sdfsdfs.png
    22 KB · Görüntüleme: 143
Yakın zamanda bende arena bilgisayar garantiye ürünümü gönderdim ve aynı şekilde "İade ediniz" şeklinde sonuçlandı. Bu yazının yanında İade İşlemi butonu olması gerekiyor atmış olduğunuz resimde göremedim eğer varsa oraya tıklayıp tarafınıza sonuçlanmış iade formunu indirip satın aldığınız mağaza ile iletişim kurmanız gerekiyor. Ben iade formunu satın aldığım mağazaya yolladım ve sonucu bekliyorum. İade mi, değişim mi olacak diye. Sizin de muhtemelen iade/değişim şeklinde sonuçlanmış.
Anladım buton gözükmüyor. Belge oluşturulmadı daha sanırım aşırı sevindim şuan. Yarın ilk iş hem incehesap.com'u hem arena bilgisayarı arayacağım. Teşekkürler hocam.

merhaba sonuç ne oldu?

Geri
Yukarı