Argo açılmıyor

AB7SS

Hectopat
Bu gün Steam'de dolaşırken Argo adında bir oyun gördüm. Güzele benziyordu ve bedavaydı indirdim ama oyuna tıklayınca hiç tepki vermiyor. İnternette gördüğüm her türlü çözümü denedim ama bir tanesi bile işe yaramadı. Yardım edebilecek var mı?

Rapor paylaşın.

DirectX yükleyin.

DirectX yükleyin.
DirectX zaten vardı, tekrar indirdim bir şey değişmedi

Açılmasın boşverin. Çöp oyun. Bug var, optimizasyon kötü, çatışma dinamikleri zor ve kötü. Arma 3 alın eğer bu tarz bir oyun istiyorsanız. BF4'te alabilirsiniz hala oynayanlar deli gibi var.

Açılmasın boşverin. Çöp oyun. Bug var, optimizasyon kötü, çatışma dinamikleri zor ve kötü. Arma 3 alın eğer bu tarz bir oyun istiyorsanız. BF4'te alabilirsiniz hala oynayanlar deli gibi var.
Öyle oyunları sistem kaldırmıyor :(.
O zaman başka oyunlara da göz atayım :D
Aslında bilgisayarım arma 3'ü kaldırıyor ama Windows 10 da bir sorundan dolayı bilgisayar bazı oyunlarda harici ekran kartını kullanmıyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı