ARGON X Yayın ve Video için uygun mudur?

Rhistell

Centipat
Bu sistemi almayı düşünüyorum: Argon X – MoleculePC

Ayrı ayrı toplasam 11K'dan aşağı gelmeyecek gibi duruyor. Sizce bu sistem CS:GO, PUBG gibi oyunlarda Twitch yayınında ve video çekerken yüksek FPS verir mi? Fiyatına göre sistem uygun mudur ne dersiniz?

Bu sistemi almayı düşünüyorum: Argon X – MoleculePC

Ayrı ayrı toplasam 11K'dan aşağı gelmeyecek gibi duruyor. Sizce bu sistem CS:GO, PUBG gibi oyunlarda Twitch yayınında ve video çekerken yüksek FPS verir mi? Fiyatına göre sistem uygun mudur ne dersiniz?

Bende bu sistemi alacağım sanırım. Bence yayın da yapabilirsin rahatça. Kafamda kalan tek sorun PSU'su. Ne dersin PSU'ya?

Ben bu sistemi alacağım.Ama henüz almadım.Psu su hakkında kötü yorumlar duydum.O yüzden sistemi alıp PSU sunu satıp daha kaliteli bir marka takacağım.
Ben de biraz araştırma yaptıktan sonra bugün sistemi sipariş ettim. PSU biraz sorunlu gözükse de kısa vadede bir zarar vereceğini düşünmüyorum ama yine de önlem olarak akım korumalı priz ile kullanmayı düşünüyorum. İmkanım olduğu en kısa sürede de değiştireceğim. Ürün elime ulaştığı zaman burayı da güncellerim

Ben de biraz araştırma yaptıktan sonra bugün sistemi sipariş ettim. PSU biraz sorunlu gözükse de kısa vadede bir zarar vereceğini düşünmüyorum ama yine de önlem olarak akım korumalı priz ile kullanmayı düşünüyorum. İmkanım olduğu en kısa sürede de değiştireceğim. Ürün elime ulaştığı zaman burayı da güncellerim

Dostum ben de dün sipariş verdim. Ben geldiği gibi PSU sunu değiştirmeyi düşünüyorum.

Konunun başlığında ve içeriğinde sorduğum soru Yayın için uygun muydu? Kimse ona cevap vermedi :)

Dostum ben de dün sipariş verdim. Ben geldiği gibi PSU sunu değiştirmeyi düşünüyorum.

PSU'nun markası ne, ne gibi sorun çıkartabilir, değiştirirsen ürün garanti kapsamından çıkmaz mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı