Arızalı gelen ekran kartı ücretli değişim olur mu?

mhmtemrr

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben 5 6 ay önce hazir sistem almıştım ve ekran kartı bana geldiginde arızalıydı. Yani herhangi bir kullanıcı hatası yok. Sistemi 2 hafta önce servise yolladım yazılım güncellendi adı altında sadece format atıp yolladılar. Sistemi değiştirmek istiyorum dedim fakat 1000-2000 TL arası değişiriz diyorlar. Benim ücretsiz değişim hakkım yok mu? Varsa acaba kaynak atabilir misiniz?

Belirli koşullarsa ücretsiz değişim, onarım ve para iadesi gibi haklarınız bulunuyor. YouTube'da "Sürekli Arızalanan veya Ayıplı Üründe İade Hakkı" araması yaparak çıkan videoyu izleyin. Sorduğunuz soruya yanıt alacağınızı düşünüyorum. Ayrıca konuya ilişkin kanun ve yönetmelikleri içeren, yardımcı olabilecek bir link bırakıyorum.

Yasal süreç başlat, ücretsiz yapmalılar.
Belirli koşullarsa ücretsiz değişim, onarım ve para iadesi gibi haklarınız bulunuyor. YouTube'da "Sürekli Arızalanan veya Ayıplı Üründe İade Hakkı" araması yaparak çıkan videoyu izleyin. Sorduğunuz soruya yanıt alacağınızı düşünüyorum. Ayrıca konuya ilişkin kanun ve yönetmelikleri içeren, yardımcı olabilecek bir link bırakıyorum.

Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı