Trendyol değişim olur mu?

BeyAli63

Centipat
Merhaba. 1 hafta önce Trendyol'dan mekanik bir klavye sipariş etmiştim dün elime ulaştı ama çalışmıyordu (benim dışımda herkese düzgün gelmiş)başka kablolar ile de denedim klavye sorunluydu, yazdım adama tuşu filan var mı, dedi gönderin değişimini yapalım, bende orada değişim diye bir seçenek olmadığı için iade ete bastım ve bugün kargoyu aldilar benden, simdi diyor ki adamin eline ulasmasi tahmini 28 şubat, 28 şubat geçde neyse şimdi adam bana nasıl yenisini gönderecek ve bu süreç ne kadar sürecek klavye lazım çünkü bana.

İade edersiniz 1-3 güne Trendyol Paranı iade eder dersek bi 1-3 günde Bankan paranı hesabına aktarır dersek yenisini de sipariş etmedir gelmesidir falan filan dersek bi en fazla 1.5 haftanı alır.

İade edersiniz 1-3 güne Trendyol Paranı iade eder dersek bir 1-3 günde Bankan paranı hesabına aktarır dersek yenisini de sipariş etmedir gelmesidir falan filan dersek bir en fazla 1.5 haftanı alır.

Değişim olmaz mı yani adam degisirz dedi ben iade ete bastım çünkü değişim diye bir yer yoktu programda.

Ama adamla konuşup ben iade istemiyorum derseniz adam iade talebini reddeder farklı ürünü kargolar 1 haftaya eline gelir yine.

Değişiriz demişse iadeyi reddedip yeni ürünü kargolar 1 haftaya yeni ürünün gelir hocam.
Değişim olmaz mı yani adam degisirz dedi ben iade ete bastım çünkü değişim diye bir yer yoktu programda.

Hocam telefon numaraları var mı, ulaşabilirsiniz yok ise açık adresleri vardır veya firma adı Google dan aratarak numarasını bulabilirsiniz.

Hocam telefon numaraları var mı, ulaşabilirsiniz yok ise açık adresleri vardır veya firma adı Google dan aratarak numarasını bulabilirsiniz.
Neyse benim için önemli olan,ya değişmeleri yada para iademi yapmaları,kabul ederler umarım çünkü bozuk ürün göndermişler.

@563834 kanka ben baktımda dünden beri sadece urfadan antebe gelebilmiş 2 günde adamin dukkani falan İstanbul'da bu harbiden 28 Şubatta ellerine ulascak herhalde çünkü 2 günde en azindan İstanbul'a yakin bir yere ulaşması gerekmiyor muydu?

Son düzenleme:
Bu aralar kargo şirketleri çok cimrilik yapıyor hocam hemen hemen bütün toplama merkezinde duruyor kargo, fakat bu akşam muhtemelen bi Ankara Merkeze gider.

Bu aralar kargo şirketleri çok cimrilik yapıyor hocam hemen hemen bütün toplama merkezinde duruyor kargo, fakat bu akşam muhtemelen bir Ankara Merkeze gider.

Kanka bir de bir şey daha soracağım, kutunun köşesinde biraz yirtik vardi bantladik kabul ederler mi ondan çok korkuyorum.

Herhangi bir problem çıkmaz hocam merak etmeyin, sonuçta 2 kere kargo şirketine teslim edildi, kargonun yırtmadığı ne malum? yırtıkdan dolayı dönüş sağlarlarsa kargonun yırttığını söyleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı