Arızalı iPhone 7'ye ne yapmalı?

TlhTsdmr

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar benim bir adet iPhone 7 cihazım var ve bu cihazın hem touch ID hem de kamerası sıkıntılı. Ben bu cihazı bilerek aldım 2.el olarak bugün gürgençler ile görüştüm de bana dediler dışarıdan müdahale varsa cihazınız onarılmaz gibi bir ithamda bulundu. Ben de araştırdım biraz ama sonuç bulamadım. Bilenler varsa yardımcı olabilirler mi bana? Bir de önceden yaptırıp da fiyat bilgisi olanlarda fikir olması aracıyla yardımcı olabilirler 😊 Kafamı çok kurcalıyor bu parça mevzusu acaba hurda cihazlardan mı alıp takmalıyım kamerayı yoksa serviste yaptırmak mı daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefoncularda genelde yapılıyor. Götür şansını dene kamerayı yaparlar büyük ihtimal.

Yapılır canım niye yapılmadın? Sen paradan haber ver. Gürgençler'de "Touch ID'yi ve kamerayı ücreti karşılığından değiştiricem" de bakalım ne diyecekler. Yapmayız diyemezler.

Ama Touch ID için anakartında değişmesi lazım.

Anakart değişmeden touch ID tamiri olmuyordu eskiden. Resmi servisler tamir görmüş cihazlara dokunmuyor.

Yok reis o iş öyle işlemiyor diye biliyorum diğer 6S cihazımız vardı servis değiştirdi ekranla beraber Touch ID'yi
Yapılır canım niye yapılmadın? Sen paradan haber ver. Gürgençler'de "Touch ID'yi ve kamerayı ücreti karşılığından değiştireceğim" de bakalım ne diyecekler. Yapmayız diyemezler.

Ama Touch ID için anakartında değişmesi lazım.

Yok reis ben cihazın 3UTools'tan seri numaralarına bakmıştım aynı hem de cihazın Touch ID seri no şuna baktığımda değişmiş olarak gözüküyor
Gösterebilirim hatta PC üzerinden bende ilk inanmamıştım IMEI'sine kadar aynı olunca gerçekten şaşırmadım değil

Yok reis o iş öyle işlemiyor diye biliyorum diğer 6S cihazımız vardı servis değiştirdi ekranla beraber Touch ID'yi

Yok reis ben cihazın 3UTools'tan seri numaralarına bakmıştım aynı hem de cihazın Touch ID seri no şuna baktığımda değişmiş olarak gözüküyor
Gösterebilirim hatta PC üzerinden bende ilk inanmamıştım IMEI'sine kadar aynı olunca gerçekten şaşırmadım değil
O zaman yaparlar.

Geri
Yukarı