Arızalı RX 6600 tamiri ne kadar tutar?

Hocam böyle diyonuzda siz ne önerirsiniz ben RX 6600 dışında fazla bir kart düşünemedim
Nvidia geçtiğimden beri derin nefes aldım. Eskiden ben amd gpu'larından çok çektim. Bir ara wattman hatasından ve siyah ekran hatasından dolayı onlie vize sınavımda pc yeniden başlatmak zorunda kaldım.

Hocam böyle diyonuzda siz ne önerirsiniz ben RX 6600 dışında fazla bir kart düşünemedim
Hocam arkadaş abartıyor. Yok böyle birşey. Nvidia fanboy galiba kendisi. Bedava 4090 alsam bu kadar savunmam NVIDIA'yı. Muhtemelen kendisi RX500 serisinden bir kart kullanmış onun acısını çekmiş. Bende kullandım RX550 hiç bir sorunla karşılaşmadım son 2 yılda. Bütçeniz nedir? Eğer 5-5.5k civarıysa RX6600/RX6600XT'den başka bir seçenek yok gayet iyi bir kart.

Tek bir WattMan hatası almadın mı :D :D hocam sizler ne yalancı insanlarsınız ya. Gerçekten şaşırıyorum size. En azından tek bir WattMan almadım deme. Komik yani insanlar inanıyor sizlere, gereksiz yere sırf siz o ekran kartını aldınız kullanıyorsunuz diye savunuyorsunuz.

WattMan hatasından kastın AMD Software'da bildirimler bölümündeki yazı ise evet illaki alıyorsun çünkü AMD Software hatalı kapatıldığı her seferde WattMan ayarları sıfırlanıyor ama o yazının ekran kartı kullanımına bir etkisi yok. Siyah ekran, donma vb sonrası gelen hatayı kastediyorsanız da 3 yıl RX 570, 1.5 yıl da RX 6600 kullandım 1 kere bile bu şekilde WattMan hatası almadım. Şu an da RX 7800 XT kullanıyorum.

Konuya gelirsek de riske değmez.​

Hocam arkadaş abartıyor. Yok böyle bir şey. NVIDIA fanboy galiba kendisi. Bedava 4090 alsam bu kadar savunmam NVIDIA'yı. Muhtemelen kendisi RX500 serisinden bir kart kullanmış onun acısını çekmiş. Bende kullandım RX550 hiçbir sorunla karşılaşmadım son 2 yılda. Bütçeniz nedir? Eğer 5-5.5k civarıysa RX6600/RX6600XT'den başka bir seçenek yok gayet iyi bir kart.

Aynısı hocam dediğiniz civarlarda o ekran kartını almayı planlıyorum bayram harçlıklarım ile

Hocam arkadaş abartıyor. Yok böyle bir şey. NVIDIA fanboy galiba kendisi. Bedava 4090 alsam bu kadar savunmam NVIDIA'yı. Muhtemelen kendisi RX500 serisinden bir kart kullanmış onun acısını çekmiş. Bende kullandım RX550 hiçbir sorunla karşılaşmadım son 2 yılda. Bütçeniz nedir? Eğer 5-5.5k civarıysa RX6600/RX6600XT'den başka bir seçenek yok gayet iyi bir kart.

Evet AMD gözüktüğü ve söylendiği kadar kötü değil. 1340MHz çekirdek freknasını 1600'e çektiğimde WattMan hatası almıştım RX570'de. Onun harici çok zor WattMan hatası. Zaten bu hata ekran kartından değil AMD sürücüsü sistemde problemle karşılaşınca bu hatayı veriyor. Aynısını NVIDIA kullanan birisi mavi ekran olarak alıyor.

Aynısı hocam dediğiniz civarlarda o ekran kartını almayı planlıyorum bayram harçlıklarım ile
Alabilirsiniz hocam ama testlerini iyi yapın gerekirse oturun adamla beraber 1-2 saat oyun oynayın. :D
Alacağınız kartın testlerini konu açıp buraya da atabilirsiniz videolu test atmasını isteyin ve hem alttaki sıcaklık grafiğini hemde üstte kaç dakika yaptığını ve üstteki bilgileri gösteren bir video olsun veya elden alacaksanız yanına gidin.

Alabilirsiniz hocam ama testlerini iyi yapın gerekirse oturun adamla beraber 1-2 saat oyun oynayın. :D
Alacağınız kartın testlerini konu açıp buraya da atabilirsiniz videolu test atmasını isteyin ve hem alttaki sıcaklık grafiğini hem de üstte kaç dakika yaptığını ve üstteki bilgileri gösteren bir video olsun veya elden alacaksanız yanına gidin.

Hocam peki bir şey daha diyeceğim ben bu ekran kartını aldım direk şu anda kullandığım ekran kartı yerine taktım ne olur?

Geri
Yukarı