Çözüldü Arızalı Sony Xperia ne kadar eder?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dedemin eski telefonu, 10 yaşındaki kardeşime YouTube'a falan girsin diye vermişti. Yazılım güncellemesinden sonra arızalandı. Şarja takıyoruz şarj oluyor, ama ekranda açılıştaki beyaz Sony Xperia ekranında kalıyor. Donmuyor, animasyon oynuyor ama tel hiç açılmıyor. Ne kadar eder? Biri parçalarını falan kullanır. Hangi model olduğunu bilmiyorum bu arada.

Dosya Ekleri

• IMG_4385.JPEG
    IMG_4385.JPEG
    356,9 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_4386.JPEG
    IMG_4386.JPEG
    364,1 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_4387.JPEG
    IMG_4387.JPEG
    444,6 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_4388.JPEG
    IMG_4388.JPEG
    307,7 KB · Görüntüleme: 42
Sağlam olsa ne olur hocam? Şuan memlekette kaç kişinin elinde Xperia var da yedek parçaya ihtiyaç duyacak?
Orası öyle. Sönmüş bil telefon. 😀
Dedemin eski telefonu, 10 yaşındaki kardeşime YouTube'a falan girsin diye vermişti. Yazılım güncellemesinden sonra arızalandı. Şarja takıyoruz şarj oluyor, ama ekranda açılıştaki beyaz Sony Xperia ekranında kalıyor. Donmuyor, animasyon oynuyor ama tel hiç açılmıyor. Ne kadar eder? Biri parçalarını falan kullanır. Hangi model olduğunu bilmiyorum bu arada.
Bazı tuşlara basınca boot ekranı gibi bişey geliyordu. İsmini tam hatırlayamadım. İnternetten araştırıp bakabilirsiniz. Belki tepki verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı