Çözüldü Arızalı Sony Xperia ne kadar eder?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dedemin eski telefonu, 10 yaşındaki kardeşime YouTube'a falan girsin diye vermişti. Yazılım güncellemesinden sonra arızalandı. Şarja takıyoruz şarj oluyor, ama ekranda açılıştaki beyaz Sony Xperia ekranında kalıyor. Donmuyor, animasyon oynuyor ama tel hiç açılmıyor. Ne kadar eder? Biri parçalarını falan kullanır. Hangi model olduğunu bilmiyorum bu arada.

Dosya Ekleri

• IMG_4385.JPEG
    IMG_4385.JPEG
    356,9 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_4386.JPEG
    IMG_4386.JPEG
    364,1 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_4387.JPEG
    IMG_4387.JPEG
    444,6 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_4388.JPEG
    IMG_4388.JPEG
    307,7 KB · Görüntüleme: 42
Evet yazılımsal eğer güncellemeden sonra oldu ise. Xperia companion programını bilgisayarınıza kurun ve cihazı bilgisayara bağlayıp kurtarın.

Teşekkürler sabah deneyeceğim. Nasıl yapıldığına dair açıklayıcı bir video ya da blog girdisi var mı?

Teşekkürler sabah deneyeceğim. Nasıl yapıldığına dair açıklayıcı bir video ya da blog girdisi var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video işinizi görebilir, ben bu yöntem ile yazılım kurmuştum.

Konuyu hortlattım ama, telefon çalışıyor mu?

Hocam telefon şöyle çalışıyor; şarja takıyorum bir zaman sonra kendi açılıyor fakat Xperia açılış ekranında kalıyor. Parçaları çalışıyor büyük ihtimal yazılım hatası var çünkü yazılım güncellemesi yaptıktan sonra böyle oldu. Parça niyetine satabilirim.

Geri
Yukarı