Arızalı ürün Hepsiburada'ya mı kendi servisine mi yollanmalı?

Siz yine de onarım değil, değişim istediğinizi kesinlikle belirtin. Çünkü 6 aydan önce arıza yapan ürünler DOA kapsamında kusurlu sayılıyor. Ben kartı ilk başta HB'ye göndermiştim. Daha sonra 20 gün kargoyu bulamadılar, meğer teslim almamışlar. Kargo bana geri döndü. Form istedim, gelmedi. Ben de Asus ekran kartımı SMS İnfoo ya bıraktım. Bütün süreci onlar halletti. Bana değişim/iade tutanağı verdiler.
İlk seferinde değişim oldu ve kart 5-6 ay sorunsuz çalıştı. Ama sonrasında Wattmann hatası oldu ve kart yandı. Bu sefer de 21 gün rapor bekledim. 22. günde raporumu ilettiler. HB'ye yükledim. 4 hafta sonra da onlardan paramı aldım.
Hocam sorunum şu şekilde. Pilde bir anda aşırı bir aşınma oldu. Laptopu 2 saatten fazla kullanamıyorum. 5 aylık bir laptopun pilinde %20'lik aşınma bana çok geldi.
Teknik servis ürünü yollayın bakalım, gereğini yaparız dedi.
Ürünün pil performansından gerçekten memnun değilim.
Umarım para iadesi alabilirim. Çok zor gözüküyor ama deneyeceğim.
batarya kapasitesi.png

Hocam sorunum şu şekilde. Pilde bir anda aşırı bir aşınma oldu. Laptopu 2 saatten fazla kullanamıyorum. 5 aylık bir laptopun pilinde %20'lik aşınma bana çok geldi.
Teknik servis ürünü yollayın bakalım, gereğini yaparız dedi.
Ürünün pil performansından gerçekten memnun değilim.
Umarım para iadesi alabilirim. Çok zor gözüküyor ama deneyeceğim.
Eki Görüntüle 870720
Bu üründe öncelikli olarak pil değişimi yapılacaktır. Muhtemelen bazı hücreleri arıza yaptı. Bilgisayarınızın markası nedir?

Yarın bana biraz uzakta olsa kargo ile uğraşmadan direkt servise gideceğim.
Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Evet hala kanser edenmiş.
Bol şans diliyorum. Derdinizi açıkça bildirin ve burada paylaştığınız ekran görselini de muhafaza edin. Şikayet başvurusu gerekirse elinizde bulunsun.
Bol şans :)

Hayır. Aracı kim HepsiBurada. Tabiki o da bu işin içinde. Bir durum olduğunda HepsiBurada da yer yer ilgilenecek. İade istendiğinde HB kendi servisine göndererek iade için onaylama işlemi yaptırıyor.
Bak kardeşim orada ben ne yazmışım ''arıza konusunda'' ! Servis işlemleri aracı firma yükümlülüğünde değildir. Daha önce deneyim yaşadığımdan ve de ailede de hukukçular olduğundan (özellikle tüketici hukuku konusunda bilgim var) bu konulara vakıfım . Yorumları tam okumadan cevap yazmayın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı