ARK: Survival Evolved vs H1Z1: King of The Kill

Shannaro

Hectopat
Daha fazla  
ARK: Survival Evolved'mı almalıyım yoksa H1Z1: King of The Kill mi? İkisi de hayatta kalma tarzında. Ama hangisini almalıyım kararsız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum:)

Daha önce ARK oynamadım ama videolarını filan izlemiştim de açıkçası o kadar da sevmemiştim. Ama H1Z1 de ise yaklaşık 300 saate yakın oyun sürem var ve gerçekten çok zevkli bir oyun. Özellikle beraber oynayabileceğin bir arkadaş grubun varsa kesinlikle bağımlılık yapıyor. Tek oynama işine gelince de o kadar saat oynamama rağmen ara sıra tek girdiğimde bile hala sıkılmıyorum.

h1z1 güzel oyundur fakat optimizasyonu çöp en az 500 600 liralık ekran kartın varsa rahat oynarsın onun dışında PUBG var h1z1'den daha iyi bence ona da bak.

h1z1 güzel oyundur fakat optimizasyonu çöp en az 500 600 liralık ekran kartın varsa rahat oynarsın onun dışında PUBG var h1z1'den daha iyi bence ona da bak.
En son ne zaman H1z1 oynadın bilmiyorum ama uzun bir süredir oynamadigina eminim. Optimizasyon konusu iyilestireli çok oldu. Arkadasta Gt 740 var ve gayet iyi bir şekilde oynuyor. Grafikler en kötü de orası ayrı. PUBG a gelince ise şuan H1Z1 in eski halinden bile daha beter bir optimizasyonu var.

Her ne kadar optimizasyon sorunu ile çok çektirmiş olsa da H1z1 son güncelleme ile az da olsa bir optimizasyon ayarı çekmiş gibi.
PUBG gayet güzel oyun ancak yeni olduğu için optimizasyon olarak H1Z1'le kıyaslamayın derim. 980 Ti ile kırılmalar yaşıyorum.
FPS değerleri ise aynı ayarlarda H1Z1 150-180 PUBG 80-100. (2'si arasından PUBG öneririm o ayrı (y))

Tek oynayacaksanız ve ya sınırlı arkadaş çevreniz varsa H1Z1 Kotk öneririm.

En son ne zaman H1z1 oynadın bilmiyorum ama uzun bir süredir oynamadigina eminim. Optimizasyon konusu iyilestireli çok oldu. Arkadasta Gt 740 var ve gayet iyi bir şekilde oynuyor. Grafikler en kötü de orası ayrı. PUBG a gelince ise şuan H1Z1 in eski halinden bile daha beter bir optimizasyonu var.
Grafiklere laf söylememi gereksiz buldum gt740 gibi bi ekran kartıyla ultrada ounayamayacağına göre low ayarlarda oynarsın oyunun low ayarlarında oynayıp grafiklere laf atmanızı gereksiz buluyorum.

Grafiklere laf söylememi gereksiz buldum gt740 gibi bi ekran kartıyla ultrada ounayamayacağına göre low ayarlarda oynarsın oyunun low ayarlarında oynayıp grafiklere laf atmanızı gereksiz buluyorum.
Ben orda grafiklere nerede laf atmışım merak ettim ? Bence bidaha oku yazdığımı..

konu eski ama h1z1 öldü şuanda pubg yerini aldı bence ark alabilirsin yada h1z1 tarzı bir oyun istiyorsan pubgye yönel derim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı