ARK:Survival'e yeni başlayan için tavsiyeler

İndirimde aldım. Şimdi de yüklüyorum. Bu oyunda usta olanlardan önerilere açığım.
İlk önce çalı tarzı şeylerden meyve topla ki acıktığında açlığını gider. Sonra ağaçlara yumruk at, devir ki saman ve odun kazan. Ardından seviye atladığında oyun sana birşeyler öğrenme hakkı verir. Ordan öğrenmen gerekenler saman duvar, saman kapı, saman temel ve saman çatı/tavan. Sonrasında bu eşyaları üreterek ilk gün evi yapmaya başlayabilirsin. Oyunda dinozorlar olduğunu biliyorsundur. Onların kimileri otobur, kimileri etobur. Onlara dikkat etmeni öneririm. Bir de susuzluğuna falan da dikkat etmelisin. Ha bir de, yeterince güce ve öz güvene sahip olduğunda dinozor eğitmeye başlamanı öneririm. Şimdilik bu kadarını bilmen yeterlidir. YouTube'taki videoları izleyerek daha iyi anlayabilirsin :)

Sonradan yanlış yazdığımı anladım. 😀

Oyun sizce fiyatını hak ediyor mu? Bir de ne kadar kaliteli.
PC varsa fiyatını hak eder.
Optimizasyon 0.
Dc eklerseniz detaylı anlatırım. 8K saatim var.
Konuşarak mı yoksa yazarak mı? Ben yazarak daha iyi anlarım.
Bu arada epic gamesten ücretsiz almadıysanız Xbox gmae pass alın, ilk ay özel 6 TL. Xbox game pass aldıktan sonra %20 indirimli oluyor (yüzde kaç emin değilim) ordan alabilirsiniz. Ardından Xbox game pass aboneliğiniz bitmeden bir gün önce iptal edin. Para iadesi yapıyorlar. Ama gecikirseniz para iadesi alamazsınız.

Geri
Yukarı