Cyberpunk 2077 yeni trailer!

Hocam boşver ne dersen de arkadaş Gamespotta yazmadığı sürece bu dediklerini takmıyacak. Malum kendi görüşleri yok adamın Gamespottan görüp koca emeğe çöp demesinden anlaşılıyor.
Doğru söylüyorsun. Daha bir şey yazmayacağım.
@Lockheed daha oyun çıkmadı ve oynamadınız, ne bu düşmanlık? GameSpot beğenmedi diye oyunu çöp diye eleştiriyorsunuz.

Optimizasyon sorununu kaynağı DRM gibi duruyor, oyun çıktığında canlı benchmarkları görünce optimizasyon çöp mü değil mi anlarız.
İşte o zaman ben onu bulup yazacağım ona. Kendisi ne oyun oynuyor çok merak ediyorum doğrusu. Ayrıca diğer Medya kuruluşlarının puanlamasına bakmamış. Tek bildiği Gamespot.

@Lockheed daha oyun çıkmadı ve oynamadınız, ne bu düşmanlık? Gamespot beğenmedi diye oyunu çöp diye eleştiriyorsunuz.

Optimizasyon sorununu kaynağı DRM gibi duruyor, oyun çıktığında canlı Benchmark'ları görünce optimizasyon çöp mü değil mi anlarız.

Hocam boşa uğraşıyorsunuz bence. Arkadaş kendi görüşler olmadan gamespotta ne yazıyorsa doğrudur abi deyip koca emeğe çöp diyen bir adam. Oyunu daha oynamadık görmedik bizi de heyecanlıyız oyun için diye fanboy yaptı denilecek pek bir şey yok arkadaş hakkında bence.

İşte o zaman ben onu bulup yazacağım ona. Kendisi ne oyun oynuyor çok merak ediyorum doğrusu.
Kendisi PlayStation fanboyu. Bunu aşağılamak için söylemiyorum, kendisi de söylüyor bunu.

Beklentiler aşırı fazla, oyunda kötü gibi bir şey görüldüğünde hater kitle hemen "ÇÖP" diyor tabii. Neyse daha fazla uğraşmaya gerek yok, siz de uğraşmayın bence Mert hocam. Herkes farklı fikirlere sahip olabilir.

Geri
Yukarı