Arka planda çalışan uygulamalar nasıl kapatılır?

• Konuyu başlatan Muhammed85
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 30B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
UNROOT yaparsan garanti kapsamına girer. Sayaç sıfırlama meselesi falan varmış onları ben bilmiyorum fakat telefonum arızalandığında UNROOT yapıp garantiye göndermiştim ve tamir etmişlerdi. Samsung Galaxy Wonder

Greenify'i Root'suz da kullanabilirsin ama Root'lu hali gibi etkili olmaz. Gereksiz şeyleri mümkün olduğunca devre dışı bırakmaya çalış.

Greenify'i Root'suz da kullanabilirsin ama Root'lu hali gibi etkili olmaz. Gereksiz şeyleri mümkün olduğunca devre dışı bırakmaya çalış.
Bırakıyorum zaten çalışan uygulama sadece facebook messenger CM Locker CM Security Facebook ve Messenger arada durduruyorum zaten. Başka uygulamayı kullandık'tan sonra durduruyorum. :)

CM Security yazılımlarından mümkün olduğunca uzak dur. Arka planda sürekli işlem yaparlar ve bildirimlerle, reklamlarla telefonunu meşgul ederler. CM ürünlerinin yaptığı tek şey bir iş yapıyormuş gibi görünmek. :)

O şekilde yapmaya devam et o zaman. Root dışında çok fark yaratacak bir şey yok zaten böyle bir durum için.

CM Security yazılımlarından mümkün olduğunca uzak dur. Arka planda sürekli işlem yaparlar ve bildirimlerle, reklamlarla telefonunu meşgul ederler. CM ürünlerinin yaptığı tek şey bir iş yapıyormuş gibi görünmek. :)

O şekilde yapmaya devam et o zaman. Root dışında çok fark yaratacak bir şey yok zaten böyle bir durum için.
Peki dediğiniz gibi devam edeyim o zaman garanti yılı geçtiği zaman artık root yaparım veya kararım değişir root yaparım telefona hiç garantiye göndermedim zaten :)

Yani konuyu açma nedenini yerine getirmek istiyorsan root gerekli. Zaten çoğu standart kullancıya kapalı olan izinleri root ile çözüleilir. Diğer lazım oalcak programları da root izni ile kurar ve çalıştırman daha iyi olur tabi ne yaptığını biliyorsan.

Yani konuyu açma nedenini yerine getirmek istiyorsan root gerekli. Zaten çoğu standart kullancıya kapalı olan izinleri root ile çözüleilir. Diğer lazım oalcak programları da root izni ile kurar ve çalıştırman daha iyi olur tabi ne yaptığını biliyorsan.
Anladım zaten Egemen abiye söledim kararımı konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı