Arka planda çalışan uygulamalar nedir?

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
1672860875030.png

Mem Reduct dışındaki 3 tane program nedir? Baştaki Gamebar Presence Writer oyunlara girince açılıyor, oyunları kapatınca kapanıyor. Diğer ikisi hep açık. Bunlar nedir ve nasıl kapanabilir?

Mousd işletim sistemi yüklemeleri güncellemeleri ile alakalı, diğer sordugunuz .exe uzantılı dosya ise hile dedektörüdür. hileleri algılar birisi çevrimiçi olarak çok oyunculu modda oynanan video oyunlarını kullanıyorsanız.

Eki Görüntüle 1623058

Mem Reduct dışındaki 3 tane program nedir? Baştaki gamebar presence writer oyunlara girince açılıyor, oyunları kapatınca kapanıyor. Diğer ikisi hep açık. Bunlar nedir ve nasıl kapanabilir?

Gamebar presence writer oyuna girince bende de açılıyor Xbox Game Bar ile alakalı muhtemelen. Diğeri punkbuster ile alakalı bir işlem. Mouso ise Windows'un işlemi. Bir sıkıntı göremedim bunlarla alakalı.

Gamebar presence writer oyuna girince bende de açılıyor Xbox Game Bar ile alakalı muhtemelen. Diğeri punkbuster ile alakalı bir işlem. Mouso ise Windows'un işlemi. Bir sıkıntı göremedim bunlarla alakalı.
Xbox Game Bar uygulamasını kapatmıştım. Hizmetlerden ise devre dışı bıraktım.

Xbox Game Bar uygulamasını kapatmıştım. Hizmetlerden ise devre dışı bıraktım.

Bende de aynı fakat oyuna girince Gamebar presence writer işlemi çalışıyor ben kapatıyorum.

Geri
Yukarı