Arkada çalan videonun sesi Discord vb. uygulamalara gidiyor

l4d2

Femtopat
Daha fazla  
Arkada örnek olarak bir yayıncıyı izliyorum ve bir yandanda DC de arkadaşımla konuşuyorum. Ve tam videonun sesi Discord'a gidiyor arkadaşım duyabiliyor.
Ayrıca donanımsal bir sorun değil çünkü mikrofonumu kapatıyorum (mikrofonun tuşuna basarak DC'den değil) ona rağmen videonun sesi gidiyor mikrofon kulaklık modeli "HP H320 GS 7.1 Gaming işıklı mikrofonlu oyuncu kulaklığı"

Arkada örnek olarak bir yayıncıyı izliyorum ve bir yandanda DC de arkadaşımla konuşuyorum. Ve tam videonun sesi Discord'a gidiyor arkadaşım duyabiliyor.
Ayrıca donanımsal bir sorun değil çünkü mikrofonumu kapatıyorum (mikrofonun tuşuna basarak DC'den değil) ona rağmen videonun sesi gidiyor mikrofon kulaklık modeli "HP H320 GS 7.1 Gaming işıklı mikrofonlu oyuncu kulaklığı"

Ekran paylaşımı açıksa duyabilir. Bir de eğer laptop kullanıyorsanız siz kulaklığın mikrofonunu kullandığınızı sanarken Discord laptopun mikrofonunu kullanıyor olabilir. Laptopların mikrofonu bayağı yankı yapıyor.

1713048503070.png

İşaretlediğim ayarı aktif edip dener misin? Ayrıca mikrofunun kapalıysa ve ona rağmen ses gidiyorsa kulaklık yazılımında bir sorun olabilir, o tuşun mikrofona giden elektriği kesmesi gerekiyor çünkü.

Geri
Yukarı