Arkada tarayıcı açıkken oyun oynanır mı?

Arda Baştürk

Hectopat
Daha fazla  
Ben Roblox oynuyorum ama arkada tarayıcı açık CPU daha da artıyor bilgisayar kapanıyor. Tarayıcı arkada işime yarıyor arkadan oyun nasıl oynanır izliyorum tarayıcıdan tarayıcıyı kapatırsam olmuyor ne olacak böyle?

Ben Roblox oynuyorum ama arkada tarayıcı açık CPU daha da artıyor bilgisayar kapanıyor. Tarayıcı arkada işime yarıyor arkadan oyun nasıl oynanır izliyorum tarayıcıdan tarayıcıyı kapatırsam olmuyor ne olacak böyle?

Hiçbir şey olmayacak ya kapatacaksınız ya kapatmayacaksınız :D

Telefonunuz varsa telefondan izleyin derim. Yoksa düşük RAM miktarı kullanan tarayıcı kullanın derim. (Benim oyum Opera'dan yana)
1650562462794.png

Opera GX kullanıyordum önceden şimdi Chrome geçtim Opera GX daha iyiydi.
GX'de yine extra özellikler olduğu için biraz daha fazla RAM kullanıyor. Sadece Opera düşük. 200 MB'ı geçmiyor. (İlk açılışta fazla kullanıyor olabilir.)

Bilgisayar kapanıyorsa ya soğutmada problem vardır (büyük ihtimalle) ya güç beslemesinde problem vardır. Sıcaklık ölçümü yapın (HWmonitor tavsiye ederim).

Geri
Yukarı