Arkadaş arıyorum

Gereksiz agresifsin sadece arkadaş arıyorum demiş arkadaşı olmayacaksan niye bu kadar takıldın
knk saçma sapan şeyler yazıyor gözünü seveyim ben dert anlatmaya istiyorum sadece adam benle dalga geçiyor

Gereksiz agresifsin sadece arkadaş arıyorum demiş arkadaşı olmayacaksan niye bu kadar takıldın

Kanka ben sosyal değilim zaten burada amaç bu bana sosyal ol demeleri zaten içler acısı ben şu ana kadar yaşadığım her olayda piskiyatrı gidişim oldu

Discord: 50fps_08405
ekledim hocam

knk saçma sapan şeyler yazıyor gözünü seveyim ben dert anlatmaya istiyorum sadece adam benle dalga geçiyor

Kanka ben sosyal değilim zaten burada amaç bu bana sosyal ol demeleri zaten içler acısı ben şu ana kadar yaşadığım her olayda piskiyatrı gidişim oldu
Geçmiş olsun biraz daha kendine yakın insanlar bulursan technopattan vs daha iyi olur

Dostum sen hangi dünyada yaşıyorsun? Söylediklerimi kale bile almadın. Birazcık alsan çoktan kapanırdı bu defter. Sen de; çok fazla alternatif varken gidip "depresyondayım" ayağına dram yaratacaksın. Hocam git biraz sosyalleş. Dışarı çık etrafı gez birileriyle tanış. Kendini sadece bu ekrana kitlersen ve bu ekrandan medet umarsan hayatta başarılar. Amacım seninle dalga geçmek değil senin yüzüne gerçekleri vurup sağlam bir silkelemek.

Kanka saçma sapan şeyler yazıyor gözünü seveyim ben dert anlatmaya istiyorum sadece adam benimle dalga geçiyor.

Hocam adam dalga falan geçmemiş gayet haklı. Ben de 15 yaşındayım boyum kısa ve muhtemelen yakışıklılık da yok. Gene de çevremde ki insanlarla iyi anlaşıyorum ve seviliyorum. En basitinden gidip sohbet et bunda zor bir şey yok.

ekledim hocam
Kanka hesabı kaybettim yeni hesap nickini atıyorum eklersin
50fps2

Hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama o şehrin belediye mekanlarına bak derim mesela kocaaelide kılavuz gençlik veya komek diye yerler var burası devletin ve istediğin kursa, kütüphaneye vs gidebiliyorsun orada arkadaş edinebilirsin.

Geri
Yukarı