Arkadaş edinmede zorlanmak

Hala asi kusura bakmayın ama ergence tavır. Ya abi tavsiye verdim daha ne istiyorsun yeter be bıktım ya Allah Allah cahil misiniz nesiniz bir bitmediniz moruq (!).

Yazık acınası haldesiniz yan hesap açıp konuyu siz mi açtınız acaba bu kadar savunduğunuza göre.

Ana odak çok kaymış gibi gözüküyor. Neyse ben de tavsiye verecek olursam illaki ilgilendiğin bir alan varıdır. İşindeki veya okula gidiyorsan sınıfındaki arkadaşlarına sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun tarzında sorular sorarak arkadaşının ilgi alanını belirleyebilirsin. Elbet seninkiyle eşleşen birini bulursun.

İyi arkadaşın bu devirde çok az kaldığına inananlardanım. O yüzden kötüyle olacağına yalnız kal daha iyi. Bütün erkekler için konuşmasam da yani zaten konuşamam. Dertleri gerçekten sadece kadın ve para. Kankam içki, Alkol ohh uyuşturucu falan akıyoruz.

İyi arkadaşın bu devirde çok az kaldığına inananlardanım. O yüzden kötüyle olacağına yalnız kal daha iyi. Bütün erkekler için konuşmasam da yani zaten konuşamam. Dertleri gerçekten sadece kadın ve para. Kankam içki, alkol ohh uyuşturucu falan akıyoruz.

Merhaba kanka şu an az çok arkadaşım var nasılsın iyi misin?

Geri
Yukarı