Arkadaşa hediye ne alınabilir?

SkuzeyA

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben arkadaşıma hediye almak istiyorum fakat ne alabileceğime dair hiçbir fikrim yok. Genelde hikayeli oyunlar oynuyor, bildiğim bir şey var o da Captain Price, en sevdiği oyun karakteri olması. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cpt. Priceyi seviyorsa ve "Call of Duty Modern Warfare 1-2-3" oyunları yoksa alabilirsiniz.

Epic gameste maalesef yoklar, Steamde ise çok pahalılar. Ama Xbox'a bakmadım isterseniz bakabilirsiniz ama dikkat edin yanlışlıkla sadece Xbox konsolundan oynanacak oyun almayın orada bir yerde "PC, Xbox" Yazacak.

Merhaba. Ben arkadaşıma hediye almak istiyorum fakat ne alabileceğime dair hiçbir fikrim yok. Genelde hikayeli oyunlar oynuyor, bildiğim bir şey var o da Captain Price, en sevdiği oyun karakteri olması. Önerilerinizi bekliyorum.
Captain Price seviyorsa CoD2 alacaksın. Reisimizin nasıl da 2. Dünya Savaşı'ndan bu yana hiç yaşlanmadığını görsün. Hem de nostalji olur. Eğlenceli de oyundur kendisi. Tavsiye ederim.

Bence oyun yerine captain price figürü alabilirsin, arkadaşının evine komşuları geldiği zaman 'bunu nereden aldın çok güzelmiş' diyebilirler. Ama 'Steam'deki Call of Duty oyunlarını nasıl aldın' diyeceklerini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı