Kız arkadaşa ne hediye alınabilir?

Resimdeki gibi bir paketin içine çikolata doluştur, bayılıyorlar. Eğer bütçe kısıtlıysa renkli kartonları böl veya hazır bölünmüş sticker tarzı not kağıtlarını al arkadaşlarına dağıt ikiniz hakkında şeyler yazsınlar hoşuna gider. Yapıldı onaylandı.
Imgur: The most awesome images on the Internet

Çikolata kutusunu yaptım ben daha önceden, birbirinizi seviyorsanız hediyenin hiçbir ama hiçbir önemi yoktur zaten.
Çikolata kutusu yapacaksan da kaliteli çikolatalar ile doldur, 80 tane metro koyma yani.

Petito koyabilirsin, Ülker'in sütlü çikolatalarından koyabilirsin kırmızı renk olanları, ETİ Canga koyabilirsin.
Ama bu işin sonunda kilo aldırırsın kıza, olacakları bil istedim :D

Çikolata kutusunu yaptım ben daha önceden, birbirinizi seviyorsanız hediyenin hiçbir ama hiçbir önemi yoktur zaten.
Çikolata kutusu yapacaksan da kaliteli çikolatalar ile doldur, 80 tane metro koyma yani.

Petito koyabilirsin, Ülker'in sütlü çikolatalarından koyabilirsin kırmızı renk olanları, ETİ Canga koyabilirsin.
Ama bu işin sonunda kilo aldırırsın kıza, olacakları bil istedim :D
Yorumun için teşekkür ederim. :) Tabiki birbirimizi çok seviyoruz hediye almasamda bana ne kırılır ne de niye almadım diye laf eder. Ama benim istediğim mutlu günlerimizi hatırlatacak baktıkca mutlu olacak birşey almak ya da yapmak. :)
El Yapımı Fotoğraf Kutusuyla Anılarınızı Resmedin Böyle bir şey kızların hoşuna gider mi? Saçma mı olur ?

Yorumun için teşekkür ederim. :) Tabiki birbirimizi çok seviyoruz hediye almasamda bana ne kırılır ne de niye almadım diye laf eder. Ama benim istediğim mutlu günlerimizi hatırlatacak baktıkca mutlu olacak birşey almak ya da yapmak. :)
El Yapımı Fotoğraf Kutusuyla Anılarınızı Resmedin Böyle bir şey kızların hoşuna gider mi? Saçma mı olur ?
Linki inceledim, resimleriniz varsa şahane olur. Siyah beyaz efekti ile yazdırmana gerek yok, canlı olsun resimler içiniz kararmasın :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı