Kız arkadaşa ne hediye alınabilir?

IP1524

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Kusura bakmayın teknoloji forumunda biraz alakasız olabilir ancak sorabilecek daha nezih ve samimi bir yer bulamadım. Kız arkadaşımla yıl dönümümüz yaklaştı. Aklımda kar küresi var ancak saçma mı olur bilemedim. (ilişkim ciddi ona göre yorum yaparsanız memnun olurum). Bütçem 60 TL, belki artırabilirim. Önerileriniz için baştan teşekkür ederim. :)

Aklımda kar küresi var ancak saçma mı olur bilemedim.
OMG! Vazgeç o fikirden. Hediyelik eşya satan sitelere göz at, mutlaka hoşuna giden bir şeyler olur.

Kız arkadaşım bilgisayardan anladığı için ekran kartı almıştım :) Çok sevinmişti :D
Sizde onun ilgi alanına uygun birşey alabilirsiniz. Fakat sakın buruşukluk giderici krem almayın :D Öyle bir anım var :)
Yaşımız genç be, buruşukluk kremi, öyle hataya düşülür mü :). Keşke bilgisayara veya oyunlara ilgisi olsa da öyle şeyler alsam :D. De ne biliyim pek ilgi duyduğu alan yok gibi :D

Gazetede denk geliyorum, moda bölümünde genelde 70-100 liraya Zara'nın adını bilmediğim kadın markalarının güzel şeyleri oluyor :D O mağazaların sitelerine girip baksan güzel olur.
Kız arkadaşım bilgisayardan anladığı için ekran kartı almıştım
Bir an için Web ile uğraşan kız arkadaşım olduğunu ve istediği domain adını aldığımı hayal ettim :D

Kusura bakmayın cevap veremedim cezam vardı :(. Kendim el yapımı olarak ne yapabilirim sizce ? Daha değerli olur diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı