Arkadaşa kalp atmak yanlış anlaşılır mı?

Ben kadın arkadaşlarıma karşı bu tarz emojiler atmıyorum ama onların attığı oluyor, arkadaşça bir emoji olduğunu da anladığımdan bir şey demiyorum. Atmama sebebim de yarın bir gün sevgilileri olursa ve göz ucundan görürse onlar için sorun olmasın diye, bana sorun yapacak erkeği de beklerim, orası ayrı :D

Ortaokuldan beri arkadaş olduğum kızlardan biri birkaç kere koluma girip, samimi fotoğraflar da çekinmişti benimle. Ben de defalarca karşıdan karşıya geçerken belini vs. tutmuştum. Yani olay tamamen birbirinize nasıl baktığınızla alakalı.

Tabii ki şimdi sevgilim var, böyle aksiyonlardan kaçıyorum... :D

Ben kadın arkadaşlarıma karşı bu tarz emojiler atmıyorum ama onların attığı oluyor, arkadaşça bir emoji olduğunu da anladığımdan bir şey demiyorum. Atmama sebebim de yarın bir gün sevgilileri olursa ve göz ucundan görürse onlar için sorun olmasın diye, bana sorun yapacak erkeği de beklerim, orası ayrı :D

Ortaokuldan beri arkadaş olduğum kızlardan biri birkaç kere koluma girip, samimi fotoğraflar da çekinmişti benimle. Ben de defalarca karşıdan karşıya geçerken belini vs. tutmuştum. Yani olay tamamen birbirinize nasıl baktığınızla alakalı.

Tabii ki şimdi sevgilim var, böyle aksiyonlardan kaçıyorum... :D

Sosyal alfa dolu haberimiz yok ya. :D

Ben kadın arkadaşlarıma karşı bu tarz emojiler atmıyorum ama onların attığı oluyor, arkadaşça bir emoji olduğunu da anladığımdan bir şey demiyorum. Atmama sebebim de yarın bir gün sevgilileri olursa ve göz ucundan görürse onlar için sorun olmasın diye, bana sorun yapacak erkeği de beklerim, orası ayrı :D.

Tabii ki şimdi sevgilim var, böyle aksiyonlardan kaçıyorum... :D.

Ne havalı adamsın.

Merhabalar, 3-4 haftadır tanıdığım arkadaşım var kız. Bu aralar konuşuyoruz WhatsApp'tan ben görüşme sonunda, arada ortada kalp falan attim bana iltifat ettiği için o da bana o tarz bir şey atti, yanlış anlaşılır miyim? Samimiyetten atıyorum. Yani uzaklasmasini istemiyorum. Pek ifade edemedim kendimi kusura bakmayın. Yüz yüze defalarca görüşüyoruz aynı işteyiz.
Samimiyete bağlı. 3 Senelik kız kankime hala hadi öpüyom kapat diyemem, 7 aylıkta kalpler kedi emojileri vs havada uçuşuyor, ikimizde biliyoruz ama ortada bir aşk olmadığını. Kişiden kişiye değişiyor yani. Siz bir şey demeyin, bir şekilde konusu açılırsada 'yaaa x ben seni arkadaşım olarak görüyoruuum' falan diyin :D.

Geri
Yukarı