Arkadaşım arabamdan paramı çaldı

• Konuyu başlatan 326001
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 385
  • Görüntüleme 27B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@326001 Gözün aydın olsun hocam, inşallah geri kalan parayı alıp ve ihtiyaç sahiplerine yardım edersiniz. İlk defa bir olaylı konunun tüm mesajlarını okuyup ve ciddiye alıp cevap verdim. Zaten mesaj sayın ve beğenin belli eder insanı trol olup olmadığını. Ben başta uyarmıştım trol olursa ve konu çözüme kavuşamayınca, yani uzatılınca trol ve gereksiz diye kilitleniyor. O kadar trol konu var ki artık okumuyorum ve herkes trol konu açtığını sanıyorum.

Umarım ciddiye aldığım konuda, trol sanılmasın diye de konu çözüme kavuşturup sanılmasın diye uğraşmamışsındır. Bak işte yine şüpheleniyorum ne kadar da ciddi yazılsa.

@326001 Gözün aydın olsun hocam, inşallah geri kalan parayı alıp ve ihtiyaç sahiplerine yardım edersiniz. İlk defa bir olaylı konunun tüm mesajlarını okuyup ve ciddiye alıp cevap verdim. Zaten mesaj sayın ve beğenin belli eder insanı trol olup olmadığını. Ben başta uyarmıştım trol olursa ve konu çözüme kavuşamayınca, yani uzatılınca trol ve gereksiz diye kilitleniyor. O kadar trol konu var ki artık okumuyorum ve herkes trol konu açtığını sanıyorum.

Umarım ciddiye aldığım konuda, trol sanılmasın diye de konu çözüme kavuşturup sanılmasın diye uğraşmamışsındır. Bak işte yine şüpheleniyorum ne kadar da ciddi yazılsa.
Hocam, bir çok konuya troll deniyor. Mesela araba önerisi istedim, inanmadık, CSB gibi yorumlar geldi, sonra arabayı alınca fotoğrafını attım, başka mesaj yok. Yani ben troll konu açmam, açarsam mizah ve eğlenceye açarım. Troll konu açınca elime bir şey geçmiyor zaten. Keşke bir arkadaşım bu forumda olsaydı da açıklayabilseydi.

@326001 Sizden değil, genel anlamda konuştum. O kadar trol konu açıldı ki konu dışı bölümüne, artık neye inanayım? :) İnternet alemi sonuçta, her gelen geçen yazıyor, ben uçak aldım desem ve bir foto da ayarlasam güzel inanır herkes;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı