Arkadaşım başkalarına bilgilerimi sızdırdı

Ne olabilir Max? Aileni ararlar başka bir şey uğraşmazlar. Eve polis yollama falan hikaye sıradan kişilerin yapacağı işler değil. Senle ugrasan çocukda normal sıradan panelcidir. Ailene söyle hayata devam et.
Katılıyorum, illa uğraşmak istiyorsan polise gideceksin. Bizden daha nasıl bir tavsiye bekliyorsun ki? Çocuğun adresini ver gidip dalalım falan mı diyeceğiz?

Ne olabilir Max? Aileni ararlar başka bir şey uğraşmazlar. Eve polis yollama falan hikaye sıradan kişilerin yapacağı işler değil. Senle ugrasan çocukda normal sıradan panelcidir. Ailene söyle hayata devam et.
Aslında ailesine söylemesine bile gerek yok.Ucuz veya beleş paneller zaten sahte bilgi veriyor.

Hocam yaşınız kaç? En yakın arkadaşım dediğin kişiyle kavga edince panelle sızdırma falan çok çocukça işler. İlla hakkını arıyacaksan polise git, hayatı kararır.

Hocam yaşım 16 (çok büyük değilim biliyorum) bu tartışma çok uzun bir sure once oldu sonradan bu çocuk (benden kucuk) aklına nereden geldiyse bilgilerimi sızdırası gelmiş.

Mahkemeye filan git diyenler var o arkadaslarin kafasindan istiyorum mahkeme ugraşmaz bile boyle bir olayla o kadar onemli mahkemeleri 4-5 ay ileri aliyorlar boyle olay icin mahkememi ugrasıcak :D

Geri
Yukarı